Kiradan kurtulmak ve kendi evinde oturmak günümüzde orta tabaka tarafından en çok arzulanan şeylerin başında gelir. Adana’da ayrıcalıklı bir yaşama adım atmak isteyenler için şehrin belli lokasyonlarından ev almak, hem karlı hem de sizi kiradan kurtaran bir durumdur.Müteahhitler size uygun kredi imkanlarını da ayarlayarak sizi uygun şartlarda ev sahibi yapmayı amaçlarlar.

Ayrıca ilde TOKİ ve diğer kuruluşlar, uygun taksitlerle ev alma imkanını sunarlar. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bu projelerebaşvuru bedeli ödenerek dahil olunabiliyor.Burada şehit ve gazilere ayrıcalıklı kampanyalar düzenleyerek onların da düşük taksitlerle ev sahibi olmalarına katkı sağlıyorlar.Aradığınız kriterler uygun evi seçtikten sonra tek yapmanız gereken taksitleri aksatmadan ödemek.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz ev alma seçenekleri arasında yer alan sistemler ile siz de en kısa zamanda ev sahibi olabilirsiniz. Burada önemli olan çekilişe katılarak size kuranın çıkmasını beklemektir. Bu sistem sayesinde her ay bir katılımcı çekilen kura sonucuna göre kendi seçtiği eve kavuşur. Ayrıca katılımcılara ödedikleri taksitlere ve ara dönemlerdeki farklara göre erken teslimat seçeneği de sunulur.

Senetle Ev Almanın Zorlukları

Senetle ev satın almak maddi durumu yeterli olmayan kişiler için farklı bir alternatif yoldur. Seçtiğiniz ev,uzun vadeli senetler imzalatılarak size satılabiliyor. Burada eğer elinizde bir miktar peşinat varsa ev sahibine bunu vererek kalan kısmı için senet yapabiliyorsunuz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus inşaatın yapı ruhsatının olmasıdır. Ruhsatı olmayan bir proje için senet imzalamak, ileriki dönemlerde sıkıntı yaşamanıza sebep olur.

Ev satın almak amacıyla bir yola girenler önlerine çıkan her seçeneği değerlendirmek durumundadırlar. İstedikleri ve hayallerini süsleyen evi almak için ister taksitli isterseniz peşin olarak yapılan alış verişler her iki taraf için de karlı bir fırsattır. Katılımcılar kendi evlerinde gönül rahatlığıyla oturmanın hazzını yaşarlar.

Kiracıya ev satmak için müteahhitler bitmiş projelerden faydalanabilirler. Bu sayede kira öder gibi satın aldıkları eve ödeme yaparak bütçelerini zorlamadan taksitlerini ödemiş olurlar. Düşük taksitlere bölünen evlerin maliyeti, uzun vadeye yayılarak kişilerin ev sahibi olma hayalleri gerçekleştirilmiş olunur.

 

 

katilimevim-sabit-reklam