Başkent konut projeleri ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Ev alımlarının ve projelerin aktif olarak yapıldığı TOKİ herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ev sahibi olmak isteyenlere düşük fiyatlarda konut seçeneği sunmaktadır. Sizler de en özel Ankara TOKİ Konut Projelerine uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Ankara konutları ve sürekli gelişen ilçeleri ile oldukça popülerdir.

Ankara’nın birçok bölgesinde yapılan bu konutlar bireylere de kolaylık sağlayacaktır. 2+1, 3+1 ve 4+1 konutları en nezih yerlerde yapılmaya devam ediyor. Son zamanlarda herkesin ilgisini çeken Saraycık projesi uygun fiyatlar ile satışa çıkarıldı. Düşük gelir sahibi aileler bu projelerden kolaylıkla yararlanabilecek. Şehit aileleri, gazi yakınları ve engelliler ilk sırada yer alıyor.

Katılımevim Sıncan Saraycık TOKİ Konut Projeleri

Sincan günümüzde oldukça gelişmiş bir semttir. Saraycık Projesi ile daha da gelişmiş düzeye sahip olmuştur. Burada yer alan konutlar geniş ve ferah daireleri kapsamaktadır. 89 bin liradan başlayan fiyatlarla en güzel evlere sahip olabilirsiniz. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Uygun taksitler ile ev sahibi olmak artık çok kolay.

Ev sahibi olmayı kolaylaştıran Katılımevim ile faizsiz ve peşinatsız olarak ev sahibi olabilirsiniz. Kolay ve düşük fiyatlarla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru adımları için ilk olarak kendimize özel alacağınız konut için fiyat belirtmek olacaktır. Alacağınız konut fiyatını belirttikten sonra başvuru adımlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ev hayali kuran bireyler TOKİ projelerine anında sahip olabilecek.

Katılımevim TOKİ Başvurusu

En güzel Ankara TOKİ Konut Projeleri sizleri bekliyor. Uygun fiyatlar ile evinize sahip olabilirsiniz. Geleceği her zaman düşünen insanlar için TOKİ güzel projelere imza atmaktadır. Bir değil birden fazla birçok alanda konut projelerine yer veriyor. Sizlerde faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Faiz birçok insanın ödeme yaparken belini büken bir durumdur.

Faizle beraber taksitler de insanların her zaman canını sıkmaktadır. Katılımevim’le faiz ve peşinat ödemenize gerek yok. Her ay taksit öderken sıkıntı yaşamanıza da gerek kalmayacak. Artık kiradan kurtulmak için farklı arayışlara girmenize gerek kalmayacak. Kira ödemelerinizi her ay yeni evinize ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.