Konut projeleri her geçen gün daha da artış göstermektedir. Birçok şehirde yapılan TOKİ konutları oldukça popülerdir. Yüz binlerce konut projeleri ile ailelerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Alt gelir sahibi ve orta gelir sahibi aileler için birçok ev satışı yapmaktadır. Genellikle projeleri arasında kura sistemi etkin olmaktadır. Kura sistemi için katılım şartları bulunmamaktadır.

1984 senesinde özel çalışmalar ile kurulan TOKİ çok sayıda konut projeleri yapmıştır. Bu konut projeleri sayesinde durumu düşük ve ihtiyacı olan birçok birey ev sahibi olmuştur. TOKi konutları son derece modern ve kullanışlı konutlardır. İç yapısı ve modern tasarımı ile herkesin sahibi olmak istedikleri evlerdir. Sizlerde bu evlerde yerinizi alın.

Antalya TOKİ Konut Projeleri Başvuru Aşamaları

Konut projelerinden yararlanmak isteyenler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorundalar. Yararlanmak istenilen bölgede en az 1 sene kalmak gerekmektedir. Antalya konut projeleri için belirlediğiniz ilde veya ilçede 1 sene oturmuş olmalısınız. Aksi halde ev sahibi olamazsınız. TOKİ konutlarına daha önce hiç bir şekilde başvuru yapmamanız gerekmektedir. Başvurunuzun olması için üzerinizde belirli mal veya malların bulunmaması gerekir.

Aylık geliri 2,600 TL’nin altında olan bireyler ev sahibi olmak için başvuru işlemlerine devam edebilmektedir. Başvurular her zaman TOKİ’nin ana sayfasında devam etmektedir. Sizlerde bu şartları sağlıyorsanız Antalya’da bulunan konutlardan birine sahip olabilirsiniz. Ev sahibi olacaklar kura sonuçlarını da sayfa üzerinden inceleyerek bilgi alabilirler. Her ay uygun taksitlerinizi veya peşinatlarınızı Ziraat Bankası ile ödeyebilirsiniz.

Katılımevim İle Geleceğe Yatırım

Peşinatınız ve bütçeniz ev almaya yetersiz mi kalıyor? Sürekli hayalini kurduğunuz TOKİ evleri suya mı düştü. Geleceğinizi aydınlatan Katılımevim hayallerinizi canlandırmaya devam ediyor. Ev almak için belirli bir birikiminiz olmayabilir. Katılım sizler için kenara koyduğu birikimleri vererek sizleri ev sahibi yapıyor. Eskiden beri devam eden altın günleri sistemi mantığı ile zorlanmadan birikim yapacaksınız.

Faiz ve peşinat ödemeden kira öder gibi taksit ödeyebilirsiniz. Taksitle ev almak artık daha kolay ve uygun. Kredi faizi ödemeden hayalinizi süsleyen birçok konuta sahip olabilirsiniz. Katılım ile TOKİ konutlarına bir adım daha yaklaşabilirsiniz.