Birevim sistemi benzer sistemlerden farklı olarak isteyenleri evin yanında arsa ve iş yeri gibi gayrimenkul sahibi yapıyor. Buradaki sistem tasarrufa dayanmaktadır. Evim Evim olarak bünyesinde uygulanan Birevim sistemi kendine özgü tasarruf yöntemleri ile isteyen herkesi gayrimenkul sahibi yapıyor. Ev sahibi olmak artık zor değil. Her gelir grubuna ayrı ayrı hitap eden bir sistemdir. Birkaç farklı yöntem kullanarak herkse ev sahibi olmanın kapılarını açıyor. Üstelik peşinatsız dahi ev sahibi olabiliyorsunuz.

Birevim Giriş

Ev sahibi olmak ve bu harika sistemden faydalanmak istiyorsanız başvuru yapmanız yeterlidir. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlayan sistem aynı zamanda bütçenizi de zorlamıyor. Sizin belirleyeceğiniz aylık taksit tutarları sıkıntıya girmeden evinizi almaya adım adım ilerleyebilirsiniz. Kişi sayısı ve taksit oranı belli olan gruplara bütçeniz oranında dâhil olarak ilk adımı atmış oluyorsunuz. Ev alırken fark ödeme olayını unutun. Sadece tasarruf yöntemi ile ve evin kendi değeri üzerinden bu gruba dâhil oluyorsunuz.

Birevim Hesaplama

Sizlere dört farklı tasarruf yöntemi sunan bu sistem faiz ve fark almadan sizi ev sahibi yapar. Başvuru yaptıktan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı belirlenir. Bu taksit tutarını kendi bütçenize göre siz ayarlıyorsunuz. İsterseniz peşinat verebilirsiniz. Böylece taksit tutarınız daha az olur. Ara ödeme de yapabilirsiniz. Peşinat verme yada ara ödeme yapma durumunda evinize daha hızlı kavuşursunuz. Ev almak için oluşturduğunuz ödeme planına ve vadeye bağlı gruplara dâhil olursunuz.

Birevim Kampanyaları

Birevim benzer sistemlerden farklı olarak evin yanında iş yeri ve arsa sahibi etmenin yanında aynı zamanda daha kısa bir sürede ev sahibi olmanızı sağlar. Peşinat vermek zorunda bırakmaz. Taksit uygulandı diye sizden faiz de almaz. Ödemeye başladıktan sonra dilerseniz peşinat ödemesi yapabilirsiniz ya da ara ödeme yapabilirsiniz. Böylece evinize kavuşmak için beklemeniz gereken zaman azalır. Ayrıca taksit oranlarınız yeniden yapılandırılabilir. Ödemede sıkıntı çekerseniz dondurma hakkına sahipsiniz. Dondurma süresi bittikten sonra yeniden taksit oranı oluşturulur ve kaldığınız yerden ödemeye devam edersiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam