Ev sahibi olmak isteyen herkesi hayali uygun fiyat avantajı ile ve kira öder gibi ayırdığı bütçesi ile bir ev alabilmektir. Bu hayali gerçekleştirmek için kurulan Birevim, sunduğu faizsiz ve taksitli ödeme olanaklarıyla, herkesi ev ve araba sahibi yapmaktadır.

Birevim Nedir?

Birevim, faizsiz ev, araba, arsa almak isteyenler için finansal destek sağlayan bir kuruluştur. Üstelik bunu yaparken faiz talep etmez. Birevim, kolay yoldan ev almak ve hayallerine kavuşmak isteyenler için en güvenilir yoldur. Bu sistemde, müşteriler istedikleri zaman projeden ayrılma hakkına sahiptirler.

Birevim Kimindir?

Başkanlığı Murat Çiftçi’nin yaptığı yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir.

Birevim Yöntemleri

Ev almak için banka kredisi başvurusunda bulunanlar için peşinatsız ev almak mümkün değildir. Çünkü bankalar kredi vermeden önce evin satış bedelinin  %20-25’lik kısmını müşterinin karşılanmasını talep eder. Oysa Birevimde peşinatlı ya da peşinatsız olarak sunulan üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri çekilişli yöntem, diğeri sabit planlı yöntem, en son yöntem ise konut değer artışlı yöntemdir.

Çekilişli yöntemde, 12 aydan 365 aya varan taksitlerle hiç faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür. Noter huzurunda yapılan çekilişle evler sahiplerini bulmaktadır.Sabit planlı yöntemde peşinatlı ya da peşinatsız olarak müşterinin isteğine göre belirlenen taksit tutarları ile ev sahibi olmaktır. Konut değer artışlı yöntemde ise, müşteriye teslim tarihinde sunulacak evin değerinin artması halinde, hizmet bedeli alınmadan projenin %20 si kadar artış yapılmasıdır.

Birevim Katılım Şartları Nelerdir?

Banka aracılığıyla faizsiz konut kredisi almak mümkün değildir. Üstelik her başvuruda bulunan müşteriye kredi çıkmayabilir.  Oysa Birevimde her Türk vatandaşı hayallerindeki ev ve arabaya sahip olabilir. Kişi gelirine göre katılmak istediği kampanyaya başvurabilir. Böylece faiz derdi olmadan, senetle araba alma riskine girmeden, Türkiye’nin her yerinden başvurular değerlendirilmektedir.

Örnek Hesaplama Tablosu

Birevim, faizsiz konut kredisi olarak da kabul edebileceğimiz sistemi müşterisine sunarken, sadece konutun %4 ile %10 arasında organizasyon ücretini peşin tahsil eder. Bunun haricinde herhangi bir ücret talep etmez.

Evin değeri : 120.000 TL

Peşinat: Yok

Vade miktarı 120 ay

Taksit miktarı: 1000 TL

Organizasyon ücreti: %4-%10 arası değişmektedir.

Birevim Araba

Taksitle araba sahibi olmak isteyenler içinde Birevim güvenilir bir seçenektir. Kredisiz, peşinatsız, hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için Birevim farklı avantajlı seçenekler sunmaktadır. Vadeli araba almanın en güvenilir yolu Birevimdir.

Birevim Şubeleri

Birevimin avantajlı dünyasından faydalanarak en güvenilir yoldan ev sahibi olmak için firmanın internet sitesinden başvuruda bulunmak yeterlidir. Ülkemizde farklı şehirlerde şubesi bulanan Birevim; İstanbul merkezli bir firmadır.

katilimevim-sabit-reklam