Kira ödemekten kurtulmak isteyen ama peşinatı bulunmadığı için ev alamayan kişilerin yardımına Birikimevim koşuyor. Üstelik faizsiz, kredi ve peşinatsız ev sahibi olmayı da sunuyor. Kendi evine sahip olmak isteyenler için sunduğu imkanların yanında kampanyalarla da kullanıcılara büyük kolaylıklar sunan bir sistem Birikimevim ile mümkün.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Bu firmaların çalışma sistemleri birbirine benzemekle Birikimevim farkını ortaya koymaktadır. Birikimevim çalışma sistemi altın günü mantığıyla ev almak isteyen aynı tutarlarda ödeme yapabilecek vatandaşları bir araya getirmekten geçmektedir.

Bu mantık ile ilerleyen sistemde sadece ev değil, arsa, otomobil gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Temel olarak ev almak için kullanılan Birikimevim kullanıcılara sunduğu faiszsiz ve peşinatsız ödeme imkanı ile öne çıkmaktadır.

Birikimevim Giriş

Faiz ve peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen Birikimevim sistemine dahil olmak için basit işlemler gerekmektedir. Öncelikle almak istediğiniz evi belirleyerek aylık ödeme yapabileceğiniz tutara göre bir paket tercihi yapmanız gerekmektedir. Birikimevim faizsiz ev sahibi olmak isteyenler;

  • Sabit Sistem,
  • Erken Teslimatlı Sistem,
  • Serbest Sistem çeşitlerinden birini tercih etmelidir.

Bununla birlikte bu işlemi gerçekleştiren Birikim evim organizasyon ücretini de ödeyerek sisteme giriş tamamlanmaktadır.

Birikimevim Hesaplama

Kolay ve uygun ödeme planları ile ekstra bir maliyet ödemeden ev almak isteyenler için Birkimevim sunmuş olduğu sistemlere özel hesaplama yöntemleri bulunmaktadır. Oldukça uygun bir organizasyon ücreti ile sisteme dahil olmak mümkündür. Bununla birlikte Birikimevim ödeme hesaplamaları alacağınız evin tutarı, dahil olacağınız sistem ve aylık ödeme tutarınıza göre belirlenmektedir.

Sizden herhangi bir peşinat veya ara ödeme talep edilmemekle bunları gerçekleştirmeniz evinize daha hızlı sahip olmanızı sağlayacak avantajlar sağlamaktadır. Faizsiz ev almanın en karlı yolu Birikimevimden geçmektedir.

 Birikimevim Kampanyaları

Gerek faiz gibi ekstra maliyetler olmaması gerek ödeme planı kolaylığı gibi işlemlerin yanında Birikimevim kampanyalar ile de müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Faizsiz ev sahibi olmak için Birikimevim kampanyalarını takip etmekte fayda var. Zira Birikimevim ile ev sahibi olanlar ev eşyalarına da sahip olabilmektedir. Bununla birlikte 30 Ağustos’a özel %30 indirim ve 30 gün önce ev teslimi gibi dönemsel kampanyalar da sunulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam