Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Birikimevim çalışma sistemi altın günü mantığıyla ev almak isteyen aynı tutarlarda ödeme yapabilecek vatandaşları bir araya getirmekten geçmektedir.

Kira ödemekten kurtulmak isteyen ama peşinatı bulunmadığı için ev alamayan kişilerin yardımına Birikimevim koşuyor. Üstelik faizsiz, kredi ve peşinatsız ev sahibi olmayı da sunuyor. Kendi evine sahip olmak isteyenler için sunduğu imkanların yanında kampanyalarla da kullanıcılara büyük kolaylıklar sunan bir sistem Birikimevim ile mümkün.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Bu firmaların çalışma sistemleri birbirine benzemekle Birikimevim farkını ortaya koymaktadır. Birikimevim çalışma sistemi altın günü mantığıyla ev almak isteyen aynı tutarlarda ödeme yapabilecek vatandaşları bir araya getirmekten geçmektedir.

Bu mantık ile ilerleyen sistemde sadece ev değil, arsa, otomobil gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Temel olarak ev almak için kullanılan Birikimevim kullanıcılara sunduğu faiszsiz ve peşinatsız ödeme imkanı ile öne çıkmaktadır.

Birikimevim Giriş

Faiz ve peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen Birikimevim sistemine dahil olmak için basit işlemler gerekmektedir. Öncelikle almak istediğiniz evi belirleyerek aylık ödeme yapabileceğiniz tutara göre bir paket tercihi yapmanız gerekmektedir. Birikimevim faizsiz ev sahibi olmak isteyenler;

 • Sabit Sistem,
 • Erken Teslimatlı Sistem,
 • Serbest Sistem çeşitlerinden birini tercih etmelidir.

Bununla birlikte bu işlemi gerçekleştiren Birikim evim organizasyon ücretini de ödeyerek sisteme giriş tamamlanmaktadır.

Birikimevim Hesaplama

Kolay ve uygun ödeme planları ile ekstra bir maliyet ödemeden ev almak isteyenler için Birkimevim sunmuş olduğu sistemlere özel hesaplama yöntemleri bulunmaktadır. Oldukça uygun bir organizasyon ücreti ile sisteme dahil olmak mümkündür. Bununla birlikte Birikimevim ödeme hesaplamaları alacağınız evin tutarı, dahil olacağınız sistem ve aylık ödeme tutarınıza göre belirlenmektedir.

Sizden herhangi bir peşinat veya ara ödeme talep edilmemekle bunları gerçekleştirmeniz evinize daha hızlı sahip olmanızı sağlayacak avantajlar sağlamaktadır. Faizsiz ev almanın en karlı yolu Birikimevimden geçmektedir.

 Birikimevim Kampanyaları

Gerek faiz gibi ekstra maliyetler olmaması gerek ödeme planı kolaylığı gibi işlemlerin yanında Birikimevim kampanyalar ile de müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Faizsiz ev sahibi olmak için Birikimevim kampanyalarını takip etmekte fayda var. Zira Birikimevim ile ev sahibi olanlar ev eşyalarına da sahip olabilmektedir. Bununla birlikte 30 Ağustos’a özel %30 indirim ve 30 gün önce ev teslimi gibi dönemsel kampanyalar da sunulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

1 Yorum

 • İHTARNAMEDİR
  Mayıs 20, 2020, 10:57 am

  Sayın Yetkili,
  İnternet sitenizde, müvekkilimiz Birikimevim firmasının tescilli markalarının ve ticaret unvanının hukuka aykırı şekilde kullanıldığı tespit edilmiştir. İşbu eylemleriniz alenen haksız rekabet, marka hakkına tecavüz, dürüstlük kuralına aykırılık teşkil etmektedir. Bu sebeple, AdWords reklam sisteminde müvekkile ait markanın /ticaret unvanının anahtar kelime olarak kullanımının 24 saat içinde durdurulması, internet siteniz üzerinden müvekkilin markaları/ticaret unvanı kullanılarak form toplama işleminin 24 saat içinde durdurulması, İnternet sitenizde yer alan müvekkilin markalarını/ticaret unvanını ihtiva eden tüm içeriklerin 24 saat içerisinde kaldırılması gerekmektedir.
  Aksi takdirde;
  Müvekkillerimizin bugüne kadar uğradığı zarar ziyanları ile fazlaya ilişkin her türlü hakları saklı kalmak kaydıyla, aleyhinizde; markalardan kaynaklanan haklara tecavüzün ve TTK uyarınca haksız rekabetin tespiti, önlenmesi ve ref’ i; SMK ve TBK uyarınca maddi ve/veya manevi zararların tazmini için davalar açılacağını; Savcılık nezdinde IP tespiti talepli marka tecavüzü ve haksız rekabet nedeniyle suç duyurusunda bulunulacağını; internet sitenizin tamamıyla erişime engelleneceğini ihtaren bildiririz.

  AKSAM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Ve
  BİRİKİMEVİM GAYRİMENKUL ORGANİZASYON A.Ş. Vekilleri
  Av. Arzu AKALIN – Av. Kübra ÖZÇAĞLI – Av. Selenay ÇİFCİ
  İrtibat: (+90 212) 216 06 60

  REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos