Kiradan kurtulup, ev almak bir çok kişinin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirebilmek için bir çok alternatif bulunmaktadır. Bankalar kredileri faizle verdiği konut kredisini kullandırırken, alternatif olarak senetle ev seçeneği bulunmaktadır. Bir diğer seçenek ise birikimlerin doğru ve güvenilir yerde yani Birikimevim farkıyla ve faizsiz olarak kullandırıldığı sistemdir.

Birikimevim Nedir?

Birikim yapmak günümüz şartlarında çok kolay olmamaktadır. Belirli bütçesi bulunan kişilerin, devamlı artan hayat pahalılığı karşısında gayrimenkul almak için birikim yapması nerede ise imkansızdır.

Oysa son dönemlerde yepyeni birikim planları sunan ve kiradan kurtulmak isteyen kişilere kira öder gibi ayrılmış küçük bir bütçeyle ev sahibi yapma imkanı sunan Birikimevim ile gayrimenkul almak artık çok kolaylaşmıştır.

Birikimevim, faizsiz küçük birikimlerinizle taksitle araba ve ev alma imkanı sunan finansal bir kuruluştur.

Birikimevim Kimin?

İnsanların hayallerindeki eve ve araca kavuşması amacıyla kurulmuş olan Birikimevim, gayrimenkul sektöründe 30. Yılını kutlayan Öncü şirketler grubundan bir grubun projesi olarak sektöre adım atmış şu an ise yepyeni yenilikçi ve genç kadrosuyla hizmet veren bir şirkettir.

Birikimevim Yöntemleri

Birikimevimin cazip fırsatları ile, faizsiz ev sahibi olmak mümkündür. Birikimevimden hiç bir far ödemeye gerek kalmadan, faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak için üç yöntem vardır. Bunlar, sabit yöntem, erken teslimli yöntem ve serbest yöntem şeklindedir.

Sabit yönteme başvuran kişilerin evlerini alacakları tarih noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenmektedir. Bu sisteme katılan müşteriler ister peşinatlı ister peşinatsız ev alma seçeneklerinden faydalanabilirler.

Erken teslimatlı sistemde ev sahibi olmak isteyenler, ara ödemeye ve peşinata gerek kalmadan, kendi ödeme planlarını belirleyerek, kısa zamanda ev sahibi olabilirler.

Serbest sistemde ise, müşteri yapacağı ödemeler ile evin teslim tarihini belirleme hakkına sahiptir. Peşinata gerek kalmadan, ara ödemeler ve taksit miktarı arttırılarak, diğer müşterilere nazaran daha kısa zamanda evlerine kavuşabilir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Günümüz koşullarında faizsiz ev kredisi veren hiç bir banka mevcut değildir. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin başvuruda bulunduğu bankalar, kredi notu dikkate alınarak ve neredeyse evin iki katı değerini bulan faiz oranlarıyla çok da cazip olmayan teklifler sunar.

Oysa Katılımevimde faizsiz konut kredisi almaya gerek yoktur. Kredi notu ya da herhangi bir sosyal güvencesi olması da gerekli değildir. Teslimat anındaki şartlara uygun her müşteri kimlikleriyle başvuruda bulunabilir.

Birikimevim Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Evin değeri :100.000 TL

Peşinat      : Yok

Taksit         : 1.666 TL

Katılım bedeli:10.000 TL

Faiz: Yok

Birikimevim Araba

Birikimevim, sadece gayrimenkul değil, taksitle araba almak isteyenler için de en kolay yoldur. Çünkü, bir kimlik ile Birkimevim avantajlarından kolayca faydalanmak mümkündür.

Araç sahibi olmak isteyenler için, faizli banka kredisi ya da senetle araba almak bir seçenektir. Ancak, her iki yöntem de müşteri için dezavantajları ve koşulları olan yöntemlerdir.

Bu nedenle vadeli araba almak isteyenler için Birikimevim faizsiz ve taksitli fırsatlarıyla herkesi araba sahibi yapmaktadır.

Birikimevim Şubeleri

Birikimevim farkıyla ev almak için, internet sitesinin online şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden Birikimevim şubeleri öğrenilebilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam