Konut sektörü yoğun olarak faaliyet gösteriyor. Özellikle son zamanlarda popüler olan TOKİ Bursa’da özel konut projelerine yer veriyor. Sizlerde en özel konut projesine dahil olabilirsiniz. TOKİ geçmiş yıllara göre oldukça fazla konut adımı atmıştır. Son zamanlarda popüler olan Bursa TOKİ konut Projeleri herkesin tercihi olmaya devam ediyor.

Özel konutlar ve yaşam alanlarının tasarımı ile TOKİ oldukça popülerdir. Bursa’nın birçok bölgesinde aktif konut projelerini hayata geçirmiştir. Ev sahibi olmak isteyen Bursalılar bu projeleri yakından takip etmektedir. Projeler ev alacaklara en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Böylelikle ev konusunda sıkıntı yaşayan bireyler taksitli ödeme seçenekleri ile projeleri tercih edebilecekler.

Muhteşem Hamitler Toplu Konut Projeleri

Osmangazi ilçesinde yer alan bu konutlar oldukça iddialıdır. Artık Ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini süsleyen bu projeleri sahip olmak aslında çok kolay. Bursa Belediyesi ve TOKİ aracılığı ile maddi zorluk yaşayanlara bu projeler sunulmaktadır. Depreme dayanıklı özel konutlara sahip olmak için başvuru sisteminden yaralanabilirsiniz. Muhteşem göz alıcı konutlar herkesin hayalini süslemektedir.

Bu konutlar için kura sistemi mevcuttur. Özellikle gazı ve şehit aileleri bu konutlar için ilk sırada yer alacaktır. Bunun dışında engelli bireyler için de öncelikli olarak başvuru alınacaktır. Bu bireyler için kura sistemi söz konusu olmayacaktır. Çoğunlukla Bursa TOKİ konut projeleri alt düzeyde olan aileler için yer alan bir projedir.

Yenişehir Toplu Konutları

TOKİ oldukça geniş konut kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Yenişehir konutları mimari yapısı ve canlı bölgeleri ile oldukça popülerdir. Kura sistemi ile aktif olarak hizmet veren bu sistem ev sahibi olmak isteyenlere özel hizmetler vermektedir. Uygun Fiyat seçenekleri ile toplu konutlara sahip olabilirsiniz. Şehit ailelerine ve gazilere kura seçeneği olmadan hizmet vermektedir.

Sürekli olarak tercih edilen 2+1 daire fiyatları 89 liradan piyasada yerini alıyor. Uygun fiyat seçenekleri ile toplu konutlar her aileye ev alma imkanı sunmaya devam ediyor. Sizlerde en özel Bursa Konut Projelerine katılımevim ile sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası ile özel konutlara sahip olabilirisiniz.

katilimevim-sabit-reklam