Dar gelirli olup ev sahibi olmak kiradan kurtulmak isteyenlere ev imkânı sunuluyor. Sadece isteyin. Maddi gücü ne olursa olsun herke ev sahibi olsun diye kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sağlanmaktadır. Her kiracıya ev sahibi olmanın mutluluğu ve güveni sunuluyor. Dar gelirli de ev sahibi olsun diye sağlanan fırsatlardan faydalanın. Hayal ettiğiniz evi seçin ve sizde ev sahibi olun.Ev sahibi olmak benimde hakkım diyorsanız fırsatları kaçırmayın.

Elinizde Hazır Para Ve Yok Bütçeniz Yeterli Değilse

Hayalinizdeki evi ve fiyatını belirleyin ve bütçe durumunuza göre ödeyebileceğiniz oranda taksit miktarları netleştirin. Bütçenizin az olması ya da toplu paranızın olmaması sizi ev sahibi olmaktan alıkoymasın. Ev sahibi olmanın sizin de hakkınız olduğunu biliyor ve Peşinatsız ev sahibi olma fırsatını sizlere sunuyoruz. Kimsenin karşısında eğilip borç istemeyin diye alacağınız evi senetle ödeme imkânınız da var. Senetle ev alma imkânından yararlanın banka kuyruklarında kredi çıkar mı diye beklemeyin.

Faiz Ödemeden Alın Evinizi

Yüksek faiz oranları altında ezilmeyin ve kredi peşinde koşmayın. Ev almak artık dar gelirli olanlar için bile çok kolay.Siz hayallerinizi gerçekleştirin gece uykunuzdan uyanıp düşünmek zorunda kalmayın diye faiz olayını kaldırdık. Faizsiz olarak taksitle ev al kampanyasını başlattık.Taksit tutarlarını kendiniz ayarlayın faizsiz ev sahibi olun.Kira öder gibi kendi evinize ödeme yapıyorsunuz.

Bütçenize Göre Taksit Oranlarını Ayarlayın

Bu sistem sayesinde bütçenizi yormadan ev sahibi olabilirsiniz. Dar gelirliyim diye ömür boyu kiracı olmak kira ödemek zorunda değilsiniz. Her ay ödediğiniz kirayı sadece kendi evinize ödüyorsunuz tek fark bu.Ya da yüksek faizli kredi çekip her ay ödemek yerine aynı şekilde kendi evinize taksit ödüyorsunuz ve kredisiz ev sahibi olabiliyorsunuz.

Kendinize Ve Çocuğunuza Yatırım Yapın

Çocuklarınızın geleceğine yatırım yapma imkânı sağlıyoruz. Bu sistem sayesinde çocuklarınızın da geleceği güven altına alınıyor.Taksitle ev alma fırsatından yararlanın ve gözünüz arkada kalmasın çocuğunuza bırakabileceğiniz bir eviniz olsun. Ev sahibi olmak için bu fırsatlardan yaralanın.

katilimevim-sabit-reklam