Kirada oturanların büyük çoğunluğunun hayalinde zorlanmadan, peşinat ödemeden, uygun taksitlerle, faizsiz ev satın almak vardır. Eminevim dünya ve ülkemizde bir ilkle ev sahibi olmak isteyenlerin bu hayalini gerçekleştirmektedir. Firmanın müşterileri dilediği yerden istediği mülkü kendi bütçesine uygun taksitlerle satın alabilmektedir. Temelinde yardımlaşmanın bulunduğu Eminevim, Türkiye’deki Elbirliği Sistemlerinin ilklerindendir. Kısaca, annelerin altın gününün profesyonelce kurumsallaştırılmış hali olarak tanımlanabilir.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Ev sahibi olmak isteyenler Evim Evim yani Eminevim sisteminde alacakları evden ödeyecekleri peşinata ve taksit tutarına kadar her şeyi kendileri belirler. Firmada çekilişli ve çekilişsiz olmak üzere iki temel sistem vardır. Çekilişli ve çekilişsiz sistemler ise çeşitli metotları barındırmaktadır. Buna göre;

  • Çekilişli Sistem: Kısaltılmış Vadeli Çekilişi Sistem, Kira Destekli Çekilişli Sistem, Değer Artışlı Çekilişli Sistem
  • Çekilişsiz Sistem: Peşinatlı Sistem, Vade Ortası Sistem

Birden fazla sistem olmasına rağmen firmanın genel işleyişinde kişi öncelikle alacağı evi ve fiyatını belirler. Eminevim müşteri temsilcilerinden sistemler hakkında bilgi alarak kendine en uygun sistemi seçer. Peşinat ödemek veya ödememek kişinin tercihine bağlı olarak değişir. Taksit ve vadesini kişi kendi belirler. Zamanı geldiğinde evini satın alarak mülk sahibi olur.

Eminevim Giriş

Ev almak için bankalar faizli konut kredisi vermektedir. Faizli konut kredilerinin geri ödemesi ise müşterileri çok yormaktadır. Bundan dolayı Eminevim’in sunduğu faizsiz, kredisiz ev sahibi olma fırsatı ciddi talep görmektedir. Firma müşterilerine çeşitli sistemler sunar. Ev alacak kişiler sistemlerden birini seçerek sisteme dahil olur. Sisteme girmek için ekstra işlem ve gereksiz prosedür yoktur. Kimliğini getiren her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı firmanın imkanlarından yararlanarak ev sahibi olabilir.

Eminevim Hesaplama?

Kişiler Eminevim aracılığı ile ev veya araba satın alabilirler. Ev almak için sunulan sistemlerden biri seçilerek hesaplama yapılabilir. Hesaplamada müşterinin belirlediği evin fiyatının üzerine yalnızca organizasyon ücreti eklenir. Organizasyon ücreti ise alınacak evin fiyatına göre değişir. Peşinat verenlerin taksit miktarları düşer. Aynı zamanda ev veya arabalarını daha erken teslim alma fırsatını elde ederler. Peşinat ödeyemeyenler ise taksitlerinin miktarını artırıp vadeyi uzatırlar.

Eminevim Kampanyaları

Eminevim ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli zamanlarda farklı kampanyalar sunmaktadır. Evleneceklerin daha erken ev sahibi olmaları, askerlere özel kolaylıklar, tavsiye edenin kazanması gibi kampanyalar sayesinde daha uygun fırsatlar sayesinde daha kolay mülk sahibi olunur.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam