Ülkemizde faizsiz ev almak isteyenlere özel getirmiş olduğu alternatif çözümlerle karşımıza çıkan Eminevim; taksit ödeyen üyelerini ev sahibi yapmaktadır. Böylece kira öder gibi ev sahibi olabilmeyi isteyen vatandaşlar; Eminevim firmasıyla irtibata geçmektedir. Ödeme konusunda geniş bir yelpazeden oluşan alternatif seçenek sunabilen Eminevim; bu özelliği sayesinde geniş kitlelerle buluşmaktadır.

Eminevim Nedir?

Bireylerin bütçelerine göre alternatif seçenekler sunarak onları ev sahibi yapmak noktasında çalışmalar yürüten Eminevim; tam anlamıyla faizsiz ev aldırma sistemini hayata geçirmiş bir firmadır.

Eminevim Kimin?

1991 yılı itibariyle Emin Grup bünyesinde kurulan Eminevim; peşinatsız ev sahibi yapabilmek özelliğine sahip bir firmadır.

Eminevim Yöntemleri

Eminevim takipçilerine çok sayıda farklı seçenek ve yöntem sunmasıyla ön plana çıktığı için firmaya dair birbirinden farklı yöntemlerden söz etmek mümkün olmaktadır. Faizsiz ev kredisi almak isteyenler; çekilişli yöntem; çekilişsiz yöntem, peşinatlı yöntem ya da çekilişsiz yöntemlerden yararlanabilirler. Yine vade ortası ödeme yöntemi de Eminevim tarafından sunulan yöntemler arasında yer almaktadır.

Eminevim Katılım Şartları Nedir?

Belirli bir ödeme sistemini seçen ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tüm bireyler Eminevim katılım şartlarını karşılıyor demektir. Tabi ki üyelerin 18 yaşını doldurmuş olmaları da gerekli olmaktadır.

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

En az 40 en fazla 200 kişilik gruplar halinde üyelerin ev almak hayallerini gerçekleştirdiği Eminevim; farklı hesap tablolarını takipçilerine sunmaktadır. Bu kapsamda Eminevim’in örnek ödeme tablosunu aşağıdaki gibi vermek mümkün olmaktadır.

  • Evin Değeri 400.000 TL
  • Peşinat 40.000 TL
  • İlk Taksit 4.500 TL
  • Teslim Sonrası Taksit 4.500 TL
  • Evin Teslim Alındığı Ay 34. Ay
  • Toplam Taksit Sayısı 80 Ay
  • Organizasyon Ücreti 34.400 TL
  • Toplam Maliyet* 434.400 TL

Eminevim Araba

Taksitle araba almak isteyenlere özel yöntemler sunabilen Eminevim; yine bütçeniz oranında taksit tutarları ödeyerek ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Vadeli araba satın almak istiyorsanız; Eminevim firmasının sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu durum senetle araba satın almaya benzemeyen bir sistemi içeriğinde barındırmaktadır.

Eminevim Şubeleri

Ülke genelinde 100 civarında şubesi bulunan Eminevim; faizsiz konut kredisi konusunda iddialı olan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam