Erzurum gelişmiş konut projeleri ile oldukça popülerdir. TOKİ popüler çalışmaları ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Birbirinden özel farklı Erzurum Konut projeleri herkesin hayalini süslemeye devam ediyor. Sizlerde ev sahibi olmak için kampanyalı TOKi komutlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvurular her sene TOKİ Ana sayfasında yer almaktadır.

Erzurum’un birçok bölgesinde faaliyet veren konut projeleri bireylere kolaylık sağlıyor. Ev almakta zorluk yaşayan ailelere kampanyalı fiyatlarda birçok konut sunulmaya devam ediyor. Son zamanlarda aktif olarak hizmet veren katılım firmaları TOKİ konutlarına kolaylıkla sahip olma fırsatı sağlıyor. Erzurum Yakutiye, Pasinler, Şenkaya, Aziziye gibi birçok konut projeleri yer alıyor. Sizlerde kolaylıkla uygun fiyatlarda konut sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Erzurum TOKİ Konut Projeleri

Herkesin ilgisini çekmeyi başaran katılımevim herkesi ev sahibi yapmaya devam ediyor. İstediğiniz birçok Erzurum TOKİ konut projesine karışabilirsiniz. Katılımevim’le yapacağınız bu adımlar sizlere ilerisi için önemli bir yatırım kaynağı olacaktır. Tek yapmanız gereken ödeme planlarınızı kafanızda oluşturmak. Ödeme taksitleri ve kolaylıklara Katılımevim’le sahip olabilirsiniz.

TOKİ birçok konut projesi sayesinde mağdur ve evsiz insanları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Her sene yapılan kura sistemi sayesinde kazananlar ev sahibi olmaya hak kazanıyor. TOKİ konut projeleri gelişmekte olan bölgelerde yerini alarak özel faaliyet gösteriyor. Hayalini kurduğunuz TOKİ evleri artık sizin olacak. Kolay ödemeli taksitli seçenekler ile Erzurum TOKİ konut projesine sahip olabilirsiniz.

Yakutiye Erzurum TOKİ Konut Projeleri

En yüksek 204 bin liraya ev sahibi olmak m9mkğn. Toplu Konut İdaresi Daire Başkanlığı Erzurum’a en özel evleri yapıyor. Yakutiye projesine dâhil olmak için belirli bir birikiminizin bulunmasına gerek yok, tek yapacağınız kredisiz ev kampanyasına katılım sağlamak olacak. Katılım firması sayesinde bankaya kredi borcu ödemenize gerek kalmayacak. Ev satın alma işlemlerini özel kampanyalar ile tarafınıza ulaştıracaktır.

Kira sıkıntısı yaşayan ve ev almak isteyen birçok birey senetle ev sahibi olabiliyor. Kolay yöntemlerle en uygun taksit fiyatları ile katılım firmasına başvuru yapabilirsiniz. Erzurum’un en özel TOKİ konutlarına bütçelerinizi sıkıntıya sokmadan sahip olabilirsiniz. Geleceğe yatırın yapmak isteyenlerin her zaman tercihi olacaktır.