Çalışan çalışmayan zengin olan fakir olan hemen herkes ev sahibi olmak istemektedir. Maddi durumu iyi olanlar için ev almak büyük bir mesele olmasa da dar ve orta gelirli kişiler için ev almak hem zor hem de uzun yıllar gerektirmektedir. Kiralarda heba olmak istemeyen ve iyi bir araştırma yapmayan kişiler bankaların kredi ağına kolaylıkla düşebilmektedir. Oysa ev almak istiyorum diyen herkesin faizler altında kalmadan ödeye bileceği bir planlama yapılarak ev sahibi olmanın kapıları açılmalıdır.

Sadece birikim yaparak kiradan kurtulmak uzun yıllara mal olacağı gibi paranız durduğu yerde de değer kaybetmeye devam edecektir. Bu nedenle size parayı faiz karşılığı temin eden ve alacağınız eve ipotek koyan bankalar ile çalışmak yerine taksitle ev alma imkânı sunan kurumlar ile temasa geçmelisiniz.

Ev almak hayallerde kalmasın herkes ev sahibi olabilsin diye firmamız uzun yıllardır ev almak isteyen tüm müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Firmamız ev almak isteyen kişileri doğru taksitlendirmelerle ve faizsiz ev sahibi yapan ve sektöre öncülük eden köklü bir kuruluştur.

Faizsiz Ev Almak İstiyorum Diyorsanız Doğru Yerdesiniz

Kurumumuza gelen her misafirimiz hayallerini ve bütçesini uzman ekip arkadaşlarımız ile paylaştıktan sonra sizin için ev almanın kolay yolları belirlenerek bir ödeme planı düzenlenmektedir.

Firmamızı bankalardan ayırın en önemli özellik ise faiz uygulamasının olmaması ve dilediğiniz miktarlarda ödemeleri kendi belirlediğiniz tutarlarda yapıyor olmanızdır. Aslında amacımız birikim işleminiz kolaylaştırmak ve kısa sürede evinize kavuşmanızı sağlamaktır. Kira öder gibi her ay ödemelerinizi yaparak kendi evinizde yaşamanın rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Kısacası faizsiz ev almak istiyorum diyen herkes firmamızı tercih ederek en doğru kararı vermiş olmaktadır. Doğru yerdesiniz, ev alma hayalleriniz ve birikimleriniz firmamızla güvence altındadır. Bizi tercih ettiğiniz zaman farkımızı görecek ve kesinlikle memnun kalacaksınız.

Ödeme Modellerimiz

Kurumumuzda uyguladığımız birkaç farklı ödeme modelimiz bulunmaktadır. Kısaca ödeme modellerimiz; Sıralı modelimiz, evinizi belirli bir sıraya dâhil olarak almaktasınız. Hızlı ödeme kendi belirlediğiniz aylarda taksit miktarlarınızı artırarak ödeme yaptığınız modelimizdir. Esnek modelimizde ise ev ödemenizin yarısını topluca yaptıktan sonra evinize hemen taşına bilmektesiniz.

Acelesi olmayanlar için ise sabit taksitler ile ev sahibi olma imkânı sunan sabit ödeme modelimiz bulunmaktadır. Çok daha detaylı bilgi için Türkiye’nin dört bir yanında olan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bir evim olsun istiyor iseniz mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

katilimevim-sabit-reklam