Ülkemizde faizsiz ev almak isteyenlere özel getirmiş olduğu alternatif çözümlerle karşımıza çıkan Katılımevim; taksit ödeyen üyelerini ev sahibi yapmaktadır. Böylece kira öder gibi ev sahibi olabilmeyi isteyen vatandaşlar; Katılımevim firmasıyla irtibata geçmektedir. Ödeme konusunda geniş bir yelpazeden oluşan alternatif seçenek sunabilen Katılımevim; bu özelliği sayesinde geniş kitlelerle buluşmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Bireylerin bütçelerine göre alternatif seçenekler sunarak onları ev sahibi yapmak noktasında çalışmalar yürüten Katılımevim; tam anlamıyla faizsiz ev aldırma sistemini hayata geçirmiş bir firmadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Belirli bir ödeme sistemini seçen ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tüm bireyler Katılımevim katılım şartlarını karşılıyor demektir. Tabi ki üyelerin 18 yaşını doldurmuş olmaları da gerekli olmaktadır.

Katılımevim Araba

Taksitle araba almak isteyenlere özel yöntemler sunabilen Katılımevim; yine bütçeniz oranında taksit tutarları ödeyerek ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Vadeli araba satın almak istiyorsanız; Katılımevim firmasının sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu durum senetle araba satın almaya benzemeyen bir sistemi içeriğinde barındırmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.