Ev sahibi olmak isteyen herkesi hayali uygun fiyat avantajı ile ve kira öder gibi ayırdığı bütçesi ile bir ev alabilmektir. Bu hayali gerçekleştirmek için kurulan Katılımevim, sunduğu faizsiz konut kredisi ve taksitli ödeme olanaklarıyla, herkesi ev ve araba sahibi yapmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, faizsiz ev, araba, arsa almak isteyenler için finansal destek sağlayan bir kuruluştur. Üstelik bunu yaparken faiz talep etmez. Katılımevim, kolay yoldan ev almak ve hayallerine kavuşmak isteyenler için en güvenilir yoldur. Bu sistemde, müşteriler istedikleri zaman projeden ayrılma hakkına sahiptirler.

Katılımevim Kimindir?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Banka aracılığıyla faizsiz konut kredisi almak mümkün değildir. Üstelik her başvuruda bulunan müşteriye kredi çıkmayabilir.  Oysa Katılımevimde her Türk vatandaşı hayallerindeki ev ve arabaya sahip olabilir. Kişi gelirine göre katılmak istediği kampanyaya başvurabilir. Böylece faiz derdi olmadan, senetle araba alma riskine girmeden, Türkiye’nin her yerinden başvurular değerlendirilmektedir.

Katılımevim Araba

Taksitle araba sahibi olmak isteyenler içinde Katılımevim güvenilir bir seçenektir. Kredisiz, peşinatsız, hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için Katılımevim farklı avantajlı seçenekler sunmaktadır. Vadeli araba almanın en güvenilir yolu Katılımevimdir.