Ev almak günümüz şartlarında oldukça zorlaştı. Banka kredisi ile ev alsak, evin değerinin iki katını geri ödemek zorunda kalıyoruz, çünkü faiz oranları çok yüksek. Para biriktirelim de alalım desek, bu da imkânsız gibi bir şey uzun yıllar biriktirmek, beklemek gerekir. Bütün bunlara çareyi yeni bir sistem buldu. Dar gelirliyi ev sahibi yapmak bizim işimiz.

Hem de faiz ödemeden, hem de uzun yıllar beklemeden, hem de kira öder gibi taksit ödeyerek evinize sahip oluyorsunuz. Bütün bu güzellikleri size Evim Evim de sağlıyor.

Finansevim Nasıl Çalışır?

Burada hedef dar gelirli insanların ev sahibi olmasıdır. Artık ev sahibi olmak bizimle daha kolay olacak. 360 aya kadar vade seçeneği ile ev, araba, arsa sahibi olabilirsiniz. Peşinat zorunluluğu olmadan, taksitlerinizi kendiniz belirleyerek ödeme yapıyorsunuz. Yardımlaşma usulüyle her ay bir kişi noter huzurunda çekiliyor ve evini teslim alıyor.

Finansevim Giriş

Tc vatandaşı olan herkes sistemden faydalanabiliyor. 3 farklı ödeme fonu var.

*Relax Ödeme Fonu: Bu ödeme seçeneği ilk kez uygulanıyor. Kişiler istedikleri ayda istedikleri miktarları yatırabiliyorlar. Esnek bir ödeme planıdır. Borcunuzun yarısını ödediğinizde evinizi teslim alabiliyorsunuz. Bu fonda istediğiniz zaman ödemelere ara veriyorsunuz.

*Vade Ortası Fonu: Bu seçenekte alacağınız evin değeri belirleniyor. Peşinatlı ya da peşinatsız hangisini isterseniz. Evi almadan öncede, aldıktan sonra da taksit miktarlarınız değişmiyor.

*Çekiliş Fonu: Alacağınız evin tutarı belirleniyor. 12 aydan 360 aya kadar olan gruplara dâhil ediliyorsunuz. Noter huzurunda çekilişe tabi oluyorsunuz. Evinizi aldıktan sonra ödemeleriniz sabit oluyor.

Finansevim Hesaplama

İstediğiniz evi ya da arabayı faiz ödemeden alabilirsiniz. Diyelim ki 100.000 liralık bir ev satın almak istiyorsunuz. 100 kişilik gruba katıldınız. Ayda 1.000 lira ödemeniz gerekiyor. Her ay bir kişi ev sahibi olacağı için diğer 99 kişi sırasını bekliyor. Evi alan bir kişinin evine satılamaz ipoteği konularak diğer kişilerin hakkı gözetiliyor.

Relax ödeme fonunu seçerseniz farklı ayların farklı taksitleri olabilir. Mesela ocak ayında 500 lira, şubat ayında 700 lira, mart ayında 1000 lira gibi farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Finansevim Kampanyaları

Sizi faizsiz ev sahibi yapıyoruz. Üstelik istediğiniz ödeme şartlarında. En yakın ofisimize uğrayın görüşelim.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam