Ev almak isteyenlere özel yöntem ve seçenekler sunabilmesiyle ön plana çıkan Finansevim; ev almak isteyenlerin alım gücünü kolaylaştırmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olma hayali kuranların başvurduğu bir firma olan Finansevim; pek çok üyesini ev sahibi yapmak konusunda son derece iddialı olmaktadır.

Finansevim Nedir?

Ev sahibi olma hayali kuranlara destek olan ve farklı yöntemlerle adından sıklıkla söz ettiren Finansevim; bütçeniz oranında taksitler ödeyerek, sizleri ev sahibi yapan bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Özellikle faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bir firma olan Finansevim; her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır.

Finansevim Kimin?

Emre Özkaya tarafından yönetilen Finansevim; kurumsal bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerin adresi konumunda yer alan Finansevim; farklı yöntemleri üyelerinin beğenisine sunmaktadır. .

Finansevim Yöntemleri

Temelde 3 farklı sistemle üyelerinin karşısına çıkan Finansevim; relax ödeme, vade ortası ödeme ve çekiliş fonu gibi seçenekleri üyelerine sunmaktadır. Faizsiz konut kredisi sağlamak konusunda iddialı olan Finansevim; üyelerine küçük taksitler ödeyerek ev sahibi yapabilmektedir.

Finansevim Katılım Şartları Nedir?

Faizsiz ev kredisi almak isteyenlerin başvurduğu Finansevim; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşına girmiş olan tüm vatandaşlara açık olan bir firmadır.

Finansevim Örnek Hesap Tablosu

Ev satın almak isteyenlerin fon ihtiyaçlarının karşılanması noktasında 80.00 TL ya da 150.00 TL gibi farklı miktarda ödeme sağlayan Finansevim; 360 kişilik gruplara kadar çok geniş kapsamlı bir ödeme planı sunabilmektedir. Bu durum doğal olarak firmanın hemen her bütçeye uygun bir şekilde hesap tablosu oluşturmasını da mümkün olmaktadır. Ödeme tablosuna peşinat yatırılıp yatırılmadığı ve taksit tutarının ne kadar olduğu gibi unsurlar doğrudan etki etmektedir.

Finansevim Araba

Taksitle araba satın almak isteyenlere de farklı ödeme seçenekleri sunabilen Finansevim; üyelerini araba sahibi de yapabilmektedir. Vadeli araba satın almak hususunda iddialı bir firma olmasından kaynaklı olarak alternatifi bol seçenekler sunabilen Finansevim; sıfır ya da ikinci el araç satın alınmasında aracılık etmektedir. Senetle araba satın almaya benzer bir sisteme sahip olan Finansevim; her geçen gün alternatif seçenek sayısını arttırmaktadır.

Finansevim Şubeleri

Günümüz itibariyle toplamda 18 adet şubesi bulunan Finansevim; ülkemizin pek çok farklı bölgesinde şube bulunduran bir firmadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam