Faizsiz ve taksitle araba satın almak hususunda farklı yöntemler kullanabilen bir firma olarak karşımıza çıkan Fuzul Oto; peşinatlı ya da peşinatsız seçenekleri üyelerine sunabilmektedir. Sadece araba değil; ev almak hususunda da hizmet sunan Fuzul Oto; farklı kampanyalara imza atmaktadır. Kira öder gibi ev almak isteyen hemen herkes bu firmaya başvurarak; taksitle ev sahibi olabilmektedir.

Fuzul Oto Nedir?

Geliştirmiş olduğu faizsiz sistem sayesinde üyelerini ev ve araba sahibi yapabilmek konusunda bir firma olarak tanımlanan Fuzul Oto; taksitle araba almak isteyenlere özel seçenekler sunabiliyor. Yine ev sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak noktasında başarılı olan Fuzuloto; farklı kampanyalara imzasını atıyor.

Fuzul Oto Kimin?

Faizsiz ev kredisi vererek; üyelerinin ev sahibi olmaları noktasında önemli bir etkinliğe imza atan Fuzul Oto; Fuzul Grup bünyesinde yer almaktadır. Yönetim Kurulu Başkanlığını Mahmut İkbal ile Eyüp Akbal yaparken; firmanın kurumsal bir firma olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Fuzul Oto Yöntemleri

Fuzul Oto faizsiz konut kredisi sağlamak noktasında farklı yöntemlere imza atmaktadır. Özellikle vade ortası ödeme sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve çekiliş sistemi gibi yöntemleri üyelerine sunan Fuzul Oto; faizsiz ev konusunda iddialı bir firmadır.

Fuzul Oto Katılım Şartları Nedir?

18 yaşını doldurmuş olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey Fuzul Oto bünyesine dahil olarak ev ya da araba satın alabilmektedir. Firmanın katılım şartnamesini imzalamanız sonrasında taksitle ev satın alabilirsiniz.

Fuzul Oto Örnek Hesaplama Tablosu

Diyelim ki Fuzul Oto aracılığıyla 60.000 TL değerinde bir araç satın almak istiyorsunuz; hiç peşinat vermediniz. Bununla birlikte 31 kişiden oluşan bir gruba dahil olarak Fuzul oto sistemine girdiniz. Aylık olarak 1935 TL civarında bir ödeme yaparak; araba satın almanız mümkün olmaktadır.

Fuzul Oto Araba

Fuzul Oto aracılığıyla ev satın alabildiğiniz gibi vadeli araba da satın almanız mümkün olduğu için bu firmaya başvurabilirsiniz. Böylece senetle araba satın almak sistemine benzer bir sisteme dahil olarak istediğini aracı satın alabilirsiniz.

Fuzul Oto Şubeleri

İstanbul başta olmak üzere Ankara; İzmir, Bursa ve Antalya gibi kentlerde şubeleri bulunan Fuzul Oto; 65 civarında şubesiyle üyelerinin hizmetindedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam