Fuzulev 27 yıllık deneyimiyle kira ödemekten kurtulmak ve kendi evinde yaşamak isteyen yurttaşlarımıza ülkemizin istediği her bölgesinden evi rahatlıkla alabilme fırsatı sunan bir şirkettir. Fuzulev sunduğu fırsatlarla herkese ev sahibi olabilme şansı sunmaktadır. Sizde bu olanaklardan yararlanmak isterseniz hemen Fuzulev ailesiyle iletişme geçin ve ailenin bir ferdi olun.

Fuzulev Nedir

Fuzulev vade farksız ve faizsiz ev ya da otomobil almanıza yardımcı olan bir finansal şirkettir. Fuzulev sistemlerinden birine katılarak sizde kira öder gibi araba veya ev satın alabilirsiniz. Katılacağınız grubu ve taksit tutarını kendi bütçenize göre belirleyebilme şansına da sahipsiniz.

Fuzulev Kimin

Fuzul Grup 1992 senesinden beri hizmetlerini sürdüren güvenilir ve tecrübeli bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Fuzul grup ile araba ve ev almak sanıldığından çok daha kolaydır.

Fuzulev Yöntemleri

Fuzulev geliştirdiği 4 farklı metot ile faizsiz konut kredisi almanızı ve hayalinizdeki evinize kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Bu yöntemde bankadan kredi almak, faiz ve zorlama yoktur. Ödeme zorluğu yaşandığı anda taksit ödemelerinizi birkaç aylığına durdurma şansına da sahipsiniz. Bu sayede binlerce kişi Fuzulev ile ev sahibi olmuştur. Fuzulev yöntemleri; tüfe endeksli model, çekilişsiz modeller, sabit teslim modeli ve zaman tasarruflu modeldir.

Fuzulev Katılım Şartları Nedir

Fuzulev sistemlerine dâhil olmak için tek şart vardır. Bu şartta T.C vatandaşı olmaktır. Peşinatsız ev almak isterseniz hemen Fuzulev ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuzulev Örnek Hesaplama Tablosu

Çekilişte 1. sırayı alan kişi ilk taksitini öder ve evine yerleşebilir. Taksit tutarını müşteri kendisi belirler. Kendi bütçenize uygun olan sisteme dâhil olur ve faizsiz ev kredisi alabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olmak Fuzulev ile birlikte hayal olmaktan çıkmıştır.

Fuzulev Araba

Fuzulev şirketi sadece konut sektöründe faaliyet sürdürmez. Aynı zamanda otomotiv alanında benzer hizmetleri mevcuttur. Taksitle araba alma şansını yine Fuzul Grup ile yakalayabilirsiniz. Senetle araba ve vadeli araba satın alma işlemini istediğiniz tüm illerden gerçekleştirebilirsiniz.

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev şirketinin ülkemizin dört bir yanında şubeleri vardır. Eğer sizin ilinizde şube yoksa en yakın ilin şubesi ile iletişim kurabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam