Kira ödemekten kurtulmak ve kendi evine sahip olmak isteyenler için Hedefevim ile bu mümkün olmaktadır. Oldukça kolay ve uygun ödeme planları ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Hedefevim ile ev, araba ve arsa alımları gerçekleştirilebilir. Ekstra maliyet ödemeden ev sahibi olmanın yolu Hedefevim’den geçmektedir.

Hedefevim Nasıl Çalışır?

Ancak birbirinden ayrılan öne çıkmalarını sağlayan bazı hususlar bulunmaktadır. Hedefevim çalışma prensibi aynı tutarlarda ödeme yapabilecek ve aynı vadede ödemelerini tamamlayabilecek kişileri bir pakette bir araya getirmektedir.

Bununla birlikte girilen çalışma sistemine göre aylık bir kişi ev sahibi yapılmaktadır. Hedefevim ile evinize aldığınızda taksitleriniz yeniden düzenlenir ve yeni plana göre ödeme yapmaya devam edersiniz.

Hedefevim Giriş

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak anlamına gelen Hedefevim kiradan kurtulmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Çalışma mantığında belirtilen işlemleri gerçekleştirmek için faizsiz Hedefevim sistemine girişte bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Bu ücret almak istediğiniz ev tutarına oranla belirlenmektedir. Bununla birlikte almak istediğiniz ev dahil olacağınız paketi ilgililer ile birlikte belirlemeniz gerekmektedir. Sisteme dahil olmak işte bu kadar kolay olmaktadır.

Hedefevim Hesaplama

Oldukça kolay dahil olabileceğiniz ve basit bir çalışma modeli ile işleyen Hedefevim sisteminin hesaplamaları da hiçte karmaşık değildir. Öncelikle Hedefevim sisteminde bulunan sistemlerden birini seçmeniz gerekmektedir. Bu sistemler;

  • Çekilişli Sıralama Yöntemi,
  • Peşinatlı Serbest Ödeme,
  • Peşinatsız Serbest Ödeme olarak Hedefevim tarafından sunulmaktadır.

Diğer uygulamalardan farklı olarak Hedefevim ile faizsiz ev almak isteyenlere evi teslim alacağı tarihi belirleme imkanı sunulmaktadır. Peşinatlı Serbest Ödeme sistemi ile ödeyeceğiniz peşinata göre size evinizin teslim edileceği tarih sözleşme aşamasında bildirilmektedir. Bununla birlikte taksitlerinizi sabit olarak ödeme imkanı da mevcuttur.

Hedefevim Kampanyaları

Ev almanın oldukça kolay olduğunu gösteren ve yeni sistemler geliştirerek kullanıcılarına kolaylık sağlayan Hedefevim bununla beraber kampanyalar da düzenlemektedir. Çeşitli dönemlere, günlere özel kampanyalar olabileceği gibi peşinatsız ev sahibi olma kampanyaları da sunulabilmektedir. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak için Hedefevim kampanyalarını takip etmekte fayda olacaktır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam