Hedefevim firması müşterilerini ev sahibi yapmak için kurulmuş faiz olmadan ödeme yapılabilen bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedefevim sistemlerinde hiçbir faiz ödemesi yapılmaz. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Hedefevim Nedir

Hedefevim insanların hayallerini kurdukları evi satın alabilme hususunda finansal destek sağlayan bir kuruluştur. Peşinatsız ve faizsiz ev almak Hedefevim ile oldukça kolaylaşmaktadır.

Hedefevim Kimin

Hedefevim şirketi kurumsal bir kimliğe sahiptir. Ülkenin değişik noktalarında satış noktaları mevcuttur. Hedefevim hakkında merak edilenleri cevaplamak için insanları şubelerinde misafir etmektedir. Hedefevim hakkında aklınıza takılan her sorunun yanıtını bu şubelerde bulabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olmanın yolları ile ilgili tüm soruları öğrenmek için size en yakın olan şubeye bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim üyelerine 3 farklı yöntem ile peşinatsız ev kredisi vermektedir. Bu yöntemler peşinatsız serbest ödeme, peşinatlı serbest ödeme ve çekilişli sıralı yöntemdir. Bu yöntemlerden birini tercih ederek Hedefevim ailesini katılabilir ve peşinatsız konut kredisi alabilirsiniz.

Hedefevim Giriş Şartları Nedir

Bu sisteme giriş için Hedefevim kati bir ayrım yapmaz. T.C vatandaşı olan herkes bu sistemin içine girebilmekte ve Hedefevim’in sunmuş olduğu tüm olanaklardan yararlanabilmektedir. Ev almak Hedefevim ile sanıldığından çok daha basit olduğunu göreceksiniz.

Hedefevim Örnek Hesap Tablosu

Hedefevim sistemine katılmak isteyen herkes belli bir tutarda ücret ödemek mecburiyetindedir. Bu ücret tutarı hangi sisteme dâhil olacağınıza ve bütçenize göre farklılıklar gösterebilmektedir. 200 bin TL civarında bir konut almak isteye katılımcının ödeyeceği yaklaşık miktar 14 bin TL ila 20 bin TL civarındadır. Daha yüksek bir tutarda ödeme yaparsanız eğer borcunuzu daha erken bir sürede kapatmış olursunuz.

Hedefevim Araba

Hedefevim sadece ev sahibi yapmaz. Konut sektörünün yanı sıra arsa ya da otomobil sahibi olmak isteyen kişilerde Hedefevim’e müracaat edebilirler. Taksitle araba alma şansını yakalayabilirler. Yine senetle araba ve vadeli araba alma olanağı da vardır.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim şubeleri başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Trabzon, Mersin, Antalya olmak üzere pek çok şehirde vardır. Merak ettiğiniz tüm konuları bu şubeleri ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam