Gelişmiş konutları ile herkesin tercihi olan mega kent herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ birçok konut projesi ile piyasada yerini alıyor. Düşük gelirli aileler İstanbul TOKİ konut projeleri sayesinde kolaylıkla ev sahibi olabiliyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi TOKİ herkese hitap etmektedir. Geleceğe en özel yatırımlar içim TOKİ projelerini tercih edebilirsiniz.

Ev almak son zamanlarda oldukça zor bir durum haline gelmiştir. Birikimi olmayan ve maddi durumu uygun olmayan bireyler bu konuda her zaman sıkıntı yaşamaktadırlar. TOKİ en özel projeleri ile bu durumun kurtarıcısı haline gelmiştir. TOKİ ailelere özel kura sistemi ile ev sahibi olmak olmayı kolaylaştırıyor. Ailelere özel yapılan bu kura sistemi noter huzurunda yapılmaktadır.

2020 TOKİ Kura Çekiliş Sitemi

TOKİ sürekli yenilenen konutları ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sizlerde en özel İstanbul TOKİ konut projeleri ile geleceğe en özel yatırımları yapmaya başlayabilirsiniz. Kura Çekiliş sistemi ile belirleme sayesinde ev sahipleri yerini alıyor. TOKİ projeleri kura sistemi engeli be gazi, şehit ailelerine uygulanmamaktadır. Bu projelerde doğrudan yerini almaktadırlar.

Yüz binlerce kişinin başvuru yaptığı bu sistem yoğun bir talep görmektedir. Kura çekilişi başvuru yapan bireyler tarafından heyecanla takip edilmektedir. Genellikle bu projelerde 2+1, 3+1 daireler yer almaktadır. Sizlerde özel İstanbul TOKİ projelerine katılımevim ile kolaylıkla sahip olabileceksiniz. İstanbul’un birçok bölgesinde yer alan konutlara kolay başvuru yapabilirsiniz.

En Büyük İstanbul TOKİ Konut Projeleri

İstanbul TOKİ bakımından oldukça gelişmiş bir şehirdir. TOKİ projeleri İstanbul bölgelerinde oldukça faaliyete yer vermiştir. Arnavutköy, Tuzla ve Başakşehir bölgelerinde oldukça fazla TOKİ konutu yer almaktadır. TOKİ konutları etrafındaki alanlara gelişme fırsatı vermektedir. Her bir TOKİ başvurusu için başvuru ücreti ödemesi yapılmaktadır. Ücretler Ziraat Bankası ile yapılmaktadır.

2+1 ve 3+1 daireleri için 1000 liraya kadar başvuru ücreti alınmaktadır. Sizlerde en özel konut projeleri için İstanbul TOKİ konut projeleri kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kura sistemleri ile ihtiyacı bulunan birçok aile ev sahibi olabiliyor. Kura Çekiliş tarihlerini takip ederek kolaylıkla kuraya katılım sağlayabilirsiniz. Birçok TOKİ projeleri peşinatsız ev alacakları bekliyor.