Faizsiz ve taksitle araba satın almak hususunda farklı yöntemler kullanabilen bir firma olarak karşımıza çıkan Katılım Oto; peşinatlı ya da peşinatsız seçenekleri üyelerine sunabilmektedir. Sadece araba değil; ev almak hususunda da hizmet sunan Katılım Oto; farklı kampanyalara imza atmaktadır. Kira öder gibi ev almak isteyen hemen herkes bu firmaya başvurarak; taksitle ev sahibi olabilmektedir.

Katılım Oto Nedir?

Geliştirmiş olduğu faizsiz sistem sayesinde üyelerini ev ve araba sahibi yapabilmek konusunda bir firma olarak tanımlanan Katılım Oto; taksitle araba almak isteyenlere özel seçenekler sunabiliyor. Yine ev sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak noktasında başarılı olan Katılımoto; farklı kampanyalara imzasını atıyor.

Katılım Oto Kimin?

Katılım Oto Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılım Oto Katılım Şartları Nedir?

18 yaşını doldurmuş olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey Katılım Oto bünyesine dahil olarak ev ya da araba satın alabilmektedir. Firmanın katılım şartnamesini imzalamanız sonrasında taksitle ev satın alabilirsiniz.

Katılım Oto Araba

Katılım Oto aracılığıyla ev satın alabildiğiniz gibi vadeli araba da satın almanız mümkün olduğu için bu firmaya başvurabilirsiniz. Böylece senetle araba satın almak sistemine benzer bir sisteme dahil olarak istediğini aracı satın alabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.