Birikim yapmanın oldukça güç olduğu son dönemlerde peşinatsız ev almak gerekliliği ortaya çıkmıştır. Yıllardır bu şeklide hizmet veren Katılımevim de son dönemlerde daha bilinir olmuştur. Katılımevim ile peşinatsız ev sahibi olmak mümkündür. Bununla birlikte faiz gibi ekstra maliyetler de ödemeden evinizi alabilirsiniz.

5

Katılımevim mantığı aynı tutarlarda aylık ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirerek ev sahibi olmalarını sağlamaktır. Katılımevim bu şekilde her ay birini ev sahibi yapmaktadır. Bununla birlikte vade ortasına gelindiğinde kalan bütün herkesin evlerinin teslim edilmesi Katılımevim güvencesiyle sağlanmaktadır. Yani 100 aylık bir pakete dahil olan kişi en geç 50 ay sonra evine sahip olacak demektir.

Katılımevim Giriş

Kaıtılımevim sisteminden faydalanarak faizsiz ev almak isteyenler öncelikle sisteme giriş yapmalıdır. Sisteme giriş yapmak için gerek web sitesinden gerek Katılımevim şubelerinden başvuru formunu doldurarak işleme başlayabilirsiniz. Sonrasında satın almak istediğiniz ev tutarını ve ödeyebileceğiniz miktarı belirleyerek size uygun pakete dahil olabilirsiniz. Bununla birlikte satın almak istediğiniz ev tutarına oranla organizasyon ücreti talep edilmektedir. Görüldüğü üzere Katılımevim sistemine giriş yapmak oldukça basit ve kolaydır.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim sistemine dahil olmak isteyenler için organizasyon ücreti ve ev tutarının ödemeleri hesaplanmaktadır. Organizasyon ücreti satın almak istediğiniz ev tutarına oranla belirlenmektedir. Bununla birlikte yapacağınız ödemelerin hesaplanması ise dahil olacağınız paket, peşinat veya ara ödeme yapma imkanınıza göre belirlenmektedir. Katılımevim ile ev almak için en yakın şubemizden gerekli hesaplamalar için yardım alarak ödeme planı öğrenebilirsiniz.

Katılımevim Kampanyaları

Ev almak için birçok kolaylık sunan Katılımevim bu fırsatları iki kampanya ile kullanıcılara sunmaktadır. Katılımevim kampanyaları Sıralı Model ve Sabit Model olarak sunulmaktadır. Sıralı modelde çekiliş tarzında ev sahibi olmaktasınız.

Sabit modelde ise ödeyeceğiniz eşit taksitlerle ev sahibi olmak için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hem Sıralı Model Hem Sabit Model iki sistemde de faizsiz, peşinatsız ev sahibi olmanız mümkündür. Bununla birlikte Katılımevimde maddi olarak sıkıntılı dönemlerinizde taksit erteleme fırsatları da bulunmaktadır.