Günümüzde insanların birikim yaparak ev almak gibi şansları bulunmamaktadır. Ancak kira öder gibi ev almak mümkün. Yaşam koşulların çok pahalı olması nedeni ile insanlar taksitle araba alabilecekleri kurumların arayışına girmişlerdir. Elbette bankalar bu konularda etkin bir çözüm sunamamaktadır. Çünkü bankalar para satarak işlem yapan kuruluşlardır.

Modern çağın getirilerinin karşısında küçücük kalan maaşlar ile insanların ev ve araba sahibi olmalarını kolaylaştırmak adına Katılımevim gereken finansmanı sağlayarak kısa zaman içerisinde hayallere kavuşmanın kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim ev sahibi olma hayalleri kuran ancak bunun için gerekli parası olmayan veya vadeli araba sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturan ve yerli sermaye ile kurulmuş bir finansal kuruluştur. Her ay ödeyeceğiniz küçük taksitler ile sizin için birikim yapan ve isteklerinizi elde etmeniz adına gereken tüm yardımı faizsiz olarak sunan bir kuruluştur.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim şubelerine kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

Katılımevim Araba

Katılımevim ile ikinci el veya sıfır dilediğiniz aracı kolaylıkla alabilmektesiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.