Ev almak isteyenlere özel yöntem ve seçenekler sunabilmesiyle ön plana çıkan Katılımevim; ev almak isteyenlerin alım gücünü kolaylaştırmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olma hayali kuranların başvurduğu bir firma olan Katılımevim; pek çok üyesini ev sahibi yapmak konusunda son derece iddialı olmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Ev sahibi olma hayali kuranlara destek olan ve farklı yöntemlerle adından sıklıkla söz ettiren Katılımevim; bütçeniz oranında taksitler ödeyerek, sizleri ev sahibi yapan bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Özellikle faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bir firma olan Katılımevim; her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Serdar Turhan Katılımevim’i kurmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Faizsiz ev kredisi almak isteyenlerin başvurduğu Katılımevim; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşına girmiş olan tüm vatandaşlara açık olan bir firmadır.

Katılımevim Araba

Taksitle araba satın almak isteyenlere de farklı ödeme seçenekleri sunabilen Katılımevim; üyelerini araba sahibi de yapabilmektedir. Vadeli araba satın almak hususunda iddialı bir firma olmasından kaynaklı olarak alternatifi bol seçenekler sunabilen Katılımevim; sıfır ya da ikinci el araç satın alınmasında aracılık etmektedir. Senetle araba satın almaya benzer bir sisteme sahip olan Katılımevim; her geçen gün alternatif seçenek sayısını arttırmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.