Taksitle ev alma peşin parası olmayan ve kendi evinde oturmak isteyen insanların tercih ettiği bir yoldur. Farklı katılım organizasyonları bu amaca yönelik olarak çeşitli kampanyalar yaparak tüketicilere yardımcı olurlar. Taksitler uygun oranlara bölünerek aylık olarak ev satın almak isteyen kullanıcılardan tahsil edilir. Bütçelerine uygun taksitler halinde yapılan ödemeler ile herkes ev sahibi olabilir.

Her bütçeye uygun 120 aya kadar uzayan taksitlerle ev sahibi olmak için yeni başlatan projelere göz atmanız gerekir. Hiç peşinat ödeme zorunluluğu olmayan bu kampanyalar düşük taksit fırsatları ile herkesi ev sahibi yapmayı hedefler. Hayal ettiğiniz yaşam alanına sahip olmak için aylık taksitlerinizi düzenli olarak ödemeniz yeterlidir.

Peşinatsız Ev Şartları Nelerdir?

Peşinatsız ev almak aslında pek çok kişi tarafından arzu edilen bir yoldur. Zor şartlarda ev geçindirmek için uğraş veren insanlar birikim yapmaya fırsat bulamazlar. Bankalar hiç peşinatsız verdikleri konur kredileri ile sizi en kısa sürede hayallerinizdeki ev ile buluşturur. Kredinizi Türk lirası olarak kullanma imkanını sunan peşinatsız krediler ile kefilsiz ev sahibi olabilirsiniz.

Burada banka teminat olarak satın aldığınız ev üzerinden değerlendirme yaparak sizi kefil derdinden kurtarır. Belli bir masraf karşılığı verilen krediler ile uygun taksitlerle ev sahibi olma şansı bulursunuz. Burada bankanın verdiği kredi tapuda mesken olarak geçen yerler için uygundur. Banka şubeleri aracılığı ile kolayca başvuracağınız ev kredisi sayesinde satış işlemleriniz başlatılmış olunur.

Özel Projelerden Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Kredisiz ev sahibi olmak için şehrinizde yeni yapılan projeleri takip etmeniz gerekir. Konut sahibi olmak isteyenleri banka kredisi külfetinden kurtaran bu sistem ile kısa yoldan hayallerinize ulaşabilirsiniz. Özel projeler 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile her bütçeye uyan konut bulmak mümkündür. Kocaeli’nde her bölgede uygun şartlarda ev sahibi olmak artık çok kolaydır.

Kira Öder Gibi Taksitli Ev Almak

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen insanlar artık çeşitli projeler sayesinde bu isteklerine kavuşma hayallerini ertelemek zorunda kalmazlar. Tüm Türkiye’de uygun vadelerle sahip olunabilecek farklı ev projeleri yapılmaktadır. Siz de kendi bütçenize ve şartlarına uyan evi seçtikten sonra aklımıza yatan bir projeden ev satın alabilirsiniz.