Şehirleşmenin artmasıyla birlikte şehir de bir konut sahibi olmak pek çok nedenden ötürü adeta zorunlu olmuştur. Bu nedenlerin başında kiraların yüksek oluşu, ev sahibi kiracı ilişkilerinin zaman zaman ufak tefek nedenlerle sıkıntılı bir sürece girmesi, insan hayatının büyük bölümünün geçtiği evde gönlüne göre tadilat ve değişim yapma isteği, çevrenin evin var mı? Sorularına devamlı muhatap olmasından ötürü ev sahibi olma isteği diyebiliriz. Tüm bu hususlar neden konut kredisi alınır hususunu açıklar.

Zamanımızda kamu bankaları ve özel bankalarının yanı sıra konut finansmanı sağlayan pek çok firma vardır. Konut finansmanı sağlayan firmalar arasında yirmi beş yıllık tecrübesi ile binlerce insanı ev sahibi yapmış katılımevim gelmektedir.

Aileler İçin Ev Kredisi

Aile biriminde en temel gereksinim ev sahibi olmak olmuştur. Halk arasında evim olsun kuru ekmek soğan yerim yine de yaşarım yeter ki evim olsun lafı çok yaygındır. Bu söz dahi ev sahibi olmanın önemini açıklar. Maddi durumu iyi olanların zaten hemen ev sahibi olduğu gözlemlenirken imkânları kısıtlı olanlarında ev sahibi olmak için çaba gösterdikleri aşikârdır. Maddi durumu zayıf olan aileler için ev kredisi büyük bir fırsattır ev sahibi olmak için.

 Aileler almak istediği evi nereden ve nasıl alacağını araştırdığında karşılarına büyük bir kolaylık sunan katılımevim ile karşılaşır. Bugüne kadar binlerce kişinin ev sahibi olmasına vesile olan yeni firma kulaktan kulağa en doğru bir şekilde bilinirliğini artırmıştır.

 Ev Sahibi Olmak İçin En Uygun Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin araştırmaları sonucu konut kredisi veren banka ve firmalar arasında en uygun konut kredisi finansmanını sağlayan katılımevim olduğu gözlenmiştir. Katılımevim’de faizsiz model uygulandığından alınan para kadar geri ödeme yapılır. Sadece sisteme girişte katılım payı ödemesi vardır. Hayat sigortası, dosya masrafı, vb. başka hiçbir ödeme yoktur.

Katılımevim sistemi Anadolu insanının bildiği imece mantığı vardır. Gruplar bir araya getirilerek sırayla ev sahibi oluna bilmektedir. Yüksek faizlerle bu katılım modeli kıyaslanamaz ölçüdedir. Türkiye’nin istediğiniz her hangi bir yerinden ev alabilirsiniz. Sistemde buna karışılmaz. Sistem alternatifli ödeme modelleri sunar, örneğin peşinat ve ara ödemeyi isteyen yapar ve kendine avantaj sağlar. Maddi durumuna göre herkes kendisine uygun modeli tercih edebilir.

katilimevim-sabit-reklam