Günümüzde dar gelirli vatandaşlarımız nasıl ev sahibi olurum sorusu için bir cevap arayışı içindedir. Kiradan kurtulmak ve kendi evinde rahatça yaşamak isteyen kişiler ister istemez banka kredilerine doğru yönelme yaşamaktadır. Ancak bankalar kredi kullandırdıklarında neredeyse anaparanın yarısı kadar faiz uygulaması yapmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli maalesef bu ödemelerin altında hayata dair ne varsa askıya almaktadır ve sadece yaşamını sürdürecek kadar ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bankalar ile uğraşmak istemeyen ve faizsiz ev almak isteyen kişiler için bütçelerine uygun olarak ödeme imkânı sunan kuruluşlar bulunmaktadır. Ancak doğru kurumu bulmak adına oldukça iyi araştırmalar yapmalısınız.

Firma olarak ev almak istiyorum diyen herkese hayallerinin kapılarını açmaları için en doğru yolları göstermekteyiz. Bütçenize en uygun ödeme planlarını düzenleyerek hem hayatınızı hem sizi yormadan ev sahibi olmanızı sağlamaktayız. Pek çok firma taksitle ev al seçeneğini sunsa da bizi diğerlerinden ayrılan ve bu sektöre öncülük yapmamızı sağlayan özelliklerimiz bulunmaktadır.

Firmamızı ziyaret ettiğiniz zaman alanında gerekli eğitimleri almış ve uzman arkadaşlarımız hayallerinizi süsleyen ev için nasıl ödeme yapacağınızı ve faizsiz ev almak ile ilgili tüm detaylar hakkında sizi bilgilendirecektir. Karar verdiğiniz evi almanız için düzenli ve istediğiniz miktarda taksit ödeyeceğiniz bir planlama yapılacaktır. Böylece en kısa zamanda evinize taşınmış ve rahat etmiş olacaksınız.

Firmamızın Ödeme Modelleri

Uzun yıllardır firmamız kira öder gibi birçok kişiyi ev sahibi yapmayı başarmıştır. Firmamız müşterilerinin bütçelerine göre farklı ödeme modelleri belirlemektedir.

Sıralı model, evinizi belirli bir sıraya dâhil olarak almaktasınız. Hızlı model belirlediğiniz aylarda taksitlerinizi artırarak çok daha kısa zamanda evinizi almaktasınız. Sabit ödeme modelimiz taksitlerin sabit kaldığı ve acelesi olmayan müşterilerimiz için uygulanmaktadır. Esnek modelimiz ise ev için ödemeniz gereken miktarın yarısını ödedikten sonra hemen evinize geçebilmektesiniz.

Hayallerinize Kavuşmanıza Yardımcı Olalım

Bir evim olsun mantığı ile hizmet veren firmamız hayallerinize kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren şubelerimize gelerek çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. İkram edeceğimiz kahveyi yudumlarken hayallerinizden bahsedin ve bizde size hayallerinizi sunalım.

katilimevim-sabit-reklam