Yardımlaşma ilkesinden yola çıkılan sistemler, günümüzde bir hayli revaçtadır. Ev alma amacıyla bir araya gelen kişiler arasında yaygınlaşan sistem ile faize bulaşmadan bunu başarmak mümkün. Bu projelerle sadece ev almak amacı güdülmemektedir.

Fuzulev Nasıl Çalışır?

Araba, arsa ve işyeri gibi her türlü malların alımı yapılır. Kadınlar arasında yapılan altın günü mantığının daha gelişmiş şekli olarak karşımıza çıkan bu sistem ile her gelir grubuna uygun kampanyalar düzenlenmektedir. Evim Evim projesi ile Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olmak artık hayal değil.

Fuzulev Giriş

Sisteme ev almak amacıyla girip, daha sonra fikrinizden vazgeçerek; bunu araba veya başka bir gayrimenkul olarak değiştirebilirsiniz. Bir de kura sistemi ile çalıştığı için size en son çıkması durumunda, alacağınız kira yardımı ile zorlanmamış olursunuz. Erken ödemek isteyen müşteriler için erken teslim sistemi vardır. Her yönüyle faizsiz bir sistem olduğu için muhafazakâr kesim tarafından tercih edilmektedir. Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş sonunda, belirlenen tarihte evinize sahip olabilirsiniz.

Fuzulev Hesaplama?

Alınan ev için yapılacak tapu ve DASK gibi masraflar alıcıya ait olmaktadır. Teslim alınan gayrimenkul veya eve, ipotek veya rehin konmaktadır. Bu sizinle aynı grupta olan diğer müşterilerin hakkının korunması açısından önemlidir. Ödeme konusunda zorluk yaşanması halinde, taksit dondurma seçeneği devreye girer. Ne kadar süre taksit dondurma yaparsanız, ev alma süreniz o kadar ötelenir. Eğer taksitleri öderken çektiğiniz zorluklar bitmezse sistemden ayrılabilirsiniz. Ev almak için başvurduğunuz bu gruptan çıkmak isterseniz, ödediğiniz organizasyon ücreti dışındaki ödemelerinizi geri alabilirsiniz.

Fuzulev Kampanyaları

Polislere, hemşirelere, eczacılara, öğretmenlere özel günlerde indirimli kampanyalar sunan projeler oldukça tutulmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler için %15 oranında indirim imkânı vardır. Ayrıca, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel ayrı bir kampanyada düzenlenmektedir. Piyasada “böyle bir sistem olmaz” diye düşünen insanların ön yargısını kıran hizmet sayesinde, herkes ev sahibi olabilmektedir.  İnsanların hayallerini gerçeğe dönüştüren bu tarz sistemler, uzun yıllar sektörde faaliyette olacaktır. Burada alacağınız projenin bitmiş olması önemlidir. Bitmeyen projelerin uzama ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız.” Türkiye ev sahibi oluyor” sloganıyla yola çıkan bu tür firmaların çoğalması dileğiyle.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam