Katılımevim kira ödemekten kurtulmak ve kendi evinde yaşamak isteyen yurttaşlarımıza ülkemizin istediği her bölgesinden evi rahatlıkla alabilme fırsatı sunan bir şirkettir. Katılımevim sunduğu fırsatlarla herkese ev sahibi olabilme şansı sunmaktadır. Peşinatsız ev almak isterseniz hemen Katılımevim ile iletişime geçin ve ailenin bir ferdi olun.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim vade farksız ve faizsiz ev ya da otomobil almanıza yardımcı olan bir finansal şirkettir. Katılımevim sistemlerinden birine katılarak sizde kira öder gibi araba veya ev satın alabilirsiniz. Katılacağınız grubu ve taksit tutarını kendi bütçenize göre belirleyebilme şansına da sahipsiniz.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim sistemlerine dâhil olmak için tek şart vardır. Bu şartta T.C vatandaşı olmaktır. Peşinatsız ev almak isterseniz hemen Katılımevim ile iletişime geçebilirsiniz.

Katılımevim Araba

Katılımevim şirketi sadece konut sektöründe faaliyet sürdürmez. Aynı zamanda otomotiv alanında benzer hizmetleri mevcuttur. Taksitle araba alma şansını yine Fuzul Grup ile yakalayabilirsiniz. Senetle araba ve vadeli araba satın alma işlemini istediğiniz tüm illerden gerçekleştirebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.