Ülkemizin köklü firmaları arasında yer alan Katılım Oto; 1991 yılından bu yana faaliyet yürütmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar çok sayıda üyesini Katılımmobil sahibi yapmayı başarmış olan firmanın; vadeli araba satın alma konusunda iddialı olduğu bilinmektedir. Özellikle taksitle araba almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdikleri Katılım Oto; hemen her bütçeye uygun taksit seçenekleriyle üyelerinin karşısına çıkmaktadır.

Katılım Oto Nedir?

Tam olarak taksitle araba alma platformu olarak tanımlanabilecek Katılım Oto; üyelerine farklı seçenekler sunarak; onların Katılımmobil almalarına destek olmaktadır. Üstelik faizsiz bir şekilde araba almak isteyenlere avantajlı seçenekler sunabilme kapasitesine sahip olan Katılım Oto; ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu yöntemleri kullanmaktadır.

Katılım Oto Kimin?

Katılım Katılım Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılım Oto Katılım Şartları Nedir?

Ülkemizde 18 yaşını doldurmuş hemen her yurttaş Katılım Oto katılım şartlarına sahip demektir. Bütçesi oranında aylık ödemeler yaparak; araç sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip seçenekler sunan Katılım Oto; kredisiz ev almak konusunda talebi olanlara destek olmaktadır. Böylece kira öder gibi araba ya da ev sahibi olmak isteyenlere farklı seçenekler sunulabilmektedir.

Katılım Oto Araba

Araba satın almak isteyen ancak yeteri kadar bütçesi bulunmayanlara özel hazırlamış olduğu kampanyalarla adını duyuran Katılım Oto; Katılımmobil satın aldırma konusunda uzmandır. Özellikle faizsiz konut kredisi kullanmak isteyen ya da faize bulaşmadan araç sahibi olmak isteyenler; Katılım Oto’e başvurmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.