Kiradan kurtulup, ev almak bir çok kişinin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirebilmek için bir çok alternatif bulunmaktadır. Bankalar kredileri faizle verdiği konut kredisini kullandırırken, alternatif olarak taksitle ev alma imkanı ve senetle ev seçeneği bulunmaktadır. Bir diğer seçenek ise birikimlerin doğru ve güvenilir yerde yani Katılımevim farkıyla ve faizsiz olarak kullandırıldığı sistemdir.

Katılımevim Nedir?

Birikim yapmak günümüz şartlarında çok kolay olmamaktadır. Belirli bütçesi bulunan kişilerin, devamlı artan hayat pahalılığı karşısında gayrimenkul almak için birikim yapması nerede ise imkansızdır.

Oysa son dönemlerde yepyeni birikim planları sunan ve kiradan kurtulmak isteyen kişilere kira öder gibi ayrılmış küçük bir bütçeyle ev sahibi yapma imkanı sunan Katılımevim ile gayrimenkul almak artık çok kolaylaşmıştır.

Katılımevim, faizsiz küçük birikimlerinizle taksitle araba ve ev alma imkanı sunan finansal bir kuruluştur.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılım Şartları Nelerdir?

Günümüz koşullarında faizsiz ev kredisi veren hiç bir banka mevcut değildir. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin başvuruda bulunduğu bankalar, kredi notu dikkate alınarak ve neredeyse evin iki katı değerini bulan faiz oranlarıyla çok da cazip olmayan teklifler sunar.

Oysa Katılımevimde faizsiz konut kredisi almaya gerek yoktur. Kredi notu ya da herhangi bir sosyal güvencesi olması da gerekli değildir. Teslimat anındaki şartlara uygun her müşteri kimlikleriyle başvuruda bulunabilir.

Katılımevim Araba

Katılımevim, sadece gayrimenkul değil, taksitle araba almak isteyenler için de en kolay yoldur. Çünkü, bir kimlik ile Birkimevim avantajlarından kolayca faydalanmak mümkündür.

Araç sahibi olmak isteyenler için, faizli banka kredisi ya da senetle araba almak bir seçenektir. Ancak, her iki yöntem de müşteri için dezavantajları ve koşulları olan yöntemlerdir.

Bu nedenle vadeli araba almak isteyenler için Katılımevim faizsiz ve taksitli fırsatlarıyla herkesi araba sahibi yapmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.