Günümüzde insanların birikim yaparak ev almak gibi şansları bulunmamaktadır. Yaşan koşulların çok pahalı olması nedeni ile insanlar taksitle araba alabilecekleri kurumların arayışına girmişlerdir. Elbette bankalar bu konularda etkin bir çözüm sunamamaktadır. Çünkü bankalar para satarak işlem yapan kuruluşlardır.

Modern çağın getirilerinin karşısında küçücük kalan maaşlar ile insanların ev ve araba sahibi olmalarını kolaylaştırmak adına Tasarruf AŞ gereken finansmanı sağlayarak kısa zaman içerisinde hayallere kavuşmanın kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ ev sahibi olma hayalleri kuran ancak bunun için gerekli parası olmayan veya vadeli araba sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturan ve yerli sermaye ile kurulmuş bir finansal kuruluştur. Her ay ödeyeceğiniz küçük taksitler ile sizin için birikim yapan ve isteklerinizi elde etmeniz adına gereken tüm yardımı faizsiz olarak sunan bir kuruluştur.

Tasarruf AŞ Kimin?

Tasarruf AŞ bir şirket olarak kurulmuştur ve yönetim kurulu başkanlığını Nimetullah Narman yapmaktadır. Bu büyük şirket sayesinde pek çok kişi kira öder gibi ev sahibi olmanın keyfini yaşamaktadır. Ayrıca araba almak isteyen pek çok kişi yine peşinatsız ve senetle araba sahibi olmuştur.

Tasarruf AŞ Yöntemleri

Tasarruf AŞ ile faizsiz ev, arsa veya araba almak hayal olmaktan çıkarak gerçekleşmektedir. Tasarruf AŞ ailesi size faizsiz konut kredisi kullanmış gibi küçük ödemeler yapma şansını sunmaktadır. Amacı hayalleri gerçeğe dönüştürmek olan bu firma ile her zaman bir aile olduğunuzu hissedeceksiniz. Tasarruf AŞ ile faizsiz ev kredisi kullanmış gibi huzurlu ve asla bütçelerinizi zorlamadan ev sahibi olmaktasınız. Yine araba ve arsa alırken sunulan farklı imkanlar da bulunmaktadır.

Tasarruf AŞ müşterilerine bireysel tasarruf planı ve gurup tasarruf planı ödeme yöntemleri ile hizmet vermektedir. Bireysel yöntemde istediğiniz ev veya araç değeri belirlenir ardından ödeyebileceğiniz taksit miktarına göre bir ödeme planı düzenlenir. Bu yöntemde peşinatsız ev veya araba alabileceğiniz gibi biraz peşinat ödemesi ile çok daha avantajlı olabilirsiniz. Gurup planlama yönteminde ise sizinle aynı şartları taşıyan kişilerin olduğu 24 ila 247 kişilik guruplara dahi edilirsiniz.

Tasarruf AŞ Katılım Şartları Nelerdir?

Tasarruf AŞ şubelerine kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

Tasarruf Aş Örnek Hesaplaması

Tasarruf AŞ ile satın alacağınız ev veya araç tutarına göre ve dahil olduğunuz ödeme planına göre hesaplamalar farklılıklar göstermektedir. Detaylı olarak bilgi almak için şubeleri ziyaret etmelisiniz.

Tasarruf Aş Araba

Tasarruf AŞ ile ikinci el veya sıfır dilediğiniz aracı kolaylıkla alabilmektesiniz.

Tasarruf AŞ Şubeleri

Tasarruf AŞ yirmi yılı aşkın ülkemizde hizmet veren bir kuruluştur. ancak henüz her ilde bir şubesi bulunmamaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam