Günümüzde değişen şartlar insanları ihtiyaçları arasında sadece zorunlu olanlara yöneltmeye başlamıştır. Taşıtlar ise lüks olan ihtiyaçlar arasında sayılmaktadır artık. Taşıt almak oldukça zorlaşmıştır. Özellikle nakit parası olmayanlar için. Bankalardan araç kredisi çekmek yolu ile taşıt alımı ise herkes için geçerli olmamaktadır. Katılımevim ‘de ise isteyen herkese araç kredisi çıkmaktadır. Üstelik kişiler ödeme planlarını ve aylık ödeme tutarlarını kendileri belirlemektedir.

En Uygun Araç Kredisi

Kredi çekmenin ve kredi faizlerinin ödeme güçlüğünün arttığı günümde araç alımı iyice zorlaşmıştır. İşte böyle bir durumda Katılımevim devreye girmektedir. En uygun araç kredisi için önemli bir takım noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edilirse Katılımevim ile çok kolay bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Taşıt Kredisi

Hayalinizdeki araca Katılımevi taşıt kredisi sayesinde ulaşabilirsiniz. Siz sadece almak istediğiniz araca karar verin. Gerisi Katılımevim tarafından halledilecektir. Bir anlamda imece usulüne dayanan yöntemleri ile herkesi hayalindeki araca ulaştırmayı amaçlayan Katılımevim 2. El araç kredisi dahi vermektedir.

Araç Kredisi Hesaplama

Katılımevim sizlere kolay şekilde araç sahibi olmanın kapılarını açıyor. Çok basit araç kredisi hesaplama yöntemi ile istediğiniz araca hangi şartlarda sahip olacağınızı öğrenebilirsiniz. Aracın durumu burada çok önemlidir. İkinci el araç mı sıfır araç mı, aracın modeli ve aracın

Sıfır Araca Gücü Yetmeyen Herkese 2. El Araç Kredisi

Sıfır araç alacak gücüm yok diyenlerdenseniz Katılımevi bunu da düşünmüştür. İsteyen herkese 2. El araç kredisi imkânı sunmuştur. İstediğiniz aracın özelliklerine ve ödeme yapabileceğiniz duruma uygun olarak kredi vermektedir.

Araç Kredisi Faiz Oranları

Araç almak isteyen herkese kapılarını açan Katımevim sıfır faiz ile araç alma imkânı sunmaktadır. Sıfır faizle araba alabilmek için gereken koşulları yerine getirmeniz yeterlidir. Üstelik bu çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Yüksek araç kredisi faiz oranları veren bankalarda olduğu gibi kredi çekerken birçok prosedüre ve zamana ihtiyaç yoktur. Bütçenizi hiç yormadan araç sahibi olabilirsiniz. Kendiniz ödeme planını oluşturabilir ve buna uygun şekilde hareket edebilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam