TOKİ ev sahibi olmak isteyen herkes için düzenlediği kampanyalar ile ülke genelinde 80 bin Türk lirası gibi küçük miktarlarla ev sahibi olmanın yolunu açıyor. TOKİ evleri sahiplerine başvuru önceliğine göre tahsis edilmektedir. Daire fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çeken TOKİ her kampanya döneminde oldukça fazla ilgi görmektedir.

Ev almayı düşünenler için TOKİ ev taksitlerinin ortalama 285 TL olduğunu göz ardı etmeyiniz. Alt ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı hedefleyen TOKİ sayesinde sizde kolaylıkla kendi evinize taşınabilirsiniz. Taksitle ev almak isteyenleri de yormayacak olan bu ödemelerin düzenlemesi bütçenizi sarsmayacak şekilde yapılmaktadır.

Konut Fiyatları Çok Hızlı Yükseliyor

Türkiye’nin her yerinde oldukça fazla ev inşa edilmesine rağmen emlak sektöründe ateş hiç düşmüyor. Geliri düşük olan vatandaşların bu yükselişte ve pahalılıkta ev sahibi olmasının mümkün olmadığı su götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. TOKİ evleri bu ateşi az da olsa düşürerek kiracıları ev sahibi yapmaya çalışmaktadır. Konut fiyatları bütçeleri çok fazla aşması nedeni ile dar gelirli vatandaşlar için ekmek almaya para bile kalmamamsı söz konusu olmaktadır.

Küçük bir peşinata sahip olan kiracılar için kredisiz ev seçeneği de sunan TOKİ kendi kredisini de veren bir kurumdur. En düşük faizlerle düzenlenen kredi ödeme takvimi sayesinde zorlanmadan ödemeler yapılabilinmektedir.

TOKİ İle Mutlu Son

TOKİ sayesinde faizsiz ev alma seçeneği de olan kiracılar için resmi sitede ilan edilen günlerde sizde evler için başvurunuzu yapabilirsiniz. Türkiye’de pek çok kişiyi ev sahibi yapan TOKİ sayesinde sizde evinize hemen taşınarak mutlu sona erebilirsiniz. Resmi sitede ilan edilen günleri yakından takip etmelisiniz. Başvuru günlerinde devlet bankasına yapılacak olan peşinat ile sizde TOKİ evleri içinde daire sahibi olabiliyorsunuz. Yaklaşık olarak daire bedelinin %10 kadar bir peşinat ödemesi yapılmaktadır. Bu nedenle almayı düşündüğünüz dairenin peşinat kısmını hemen biriktirmeye başlayabilirsiniz. Bütçenizden küçük kısımlar ile gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz ile hem yaşantınızdan çok kayıp yaşamayacaksınız hem de harika bir eviniz olacak. Kaçırılmayacak tüm fırsatları bir arada sunan TOKİ hakkında daha çok bilgiye kurumun internet sitesi üzerinden birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam