Uygun evler ve faizsiz ev olma kampanyaları sizleri bekliyor. Geniş projelere yer veren TOKİ konutlarına anında katılım sağlayabilirsiniz. Bu projeler Türkiye’nin her şehrinde yapılmaya devam ediyor. Kentsel yaşantının hızla devam etmesi ile konutlara ihtiyaç da sürekli olarak artmaya devam ediyor. Trabzon Konut Projeleri ile her kesimde insana hitap etmeye devam ediyor.

Sizlerde TOKİ projeleri ile kendinize yatırım yapabilirsiniz. İstediğiniz daireleri seçerek evinize sahip olabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen bireyler belirli bir gelirin altında olmak zorundadır. Aksi halde başvurular geçersiz olacaktır. Düşük gelirli birçok aile bu kampanyalardan yararlanabiliyor. Ayrıca orta gelirli aileler de bu kampanyalardan yararlanmaktadır. Şehit, gazi ve engelli yakınları ilk sırada bu projede katılım sağlayabilir.

Katılımevim Trabzon TOKİ Konut Projeleri

Türkiye’de geniş hizmetlere yer veren Katılımevim tüm insanlara ev alma kolaylığı sağlamaktadır. Ev ihtiyacı olan nakit sıkıntısı yaşayan birçok insan kolaylıkla ev alabilir. Peşinat sıkıntısı yaşayan bireyler bu hizmet sayesinde kolay ödeme imkanına sahip olabilirler. Sizlere en güzel hizmetleri veren bu firma ile TOKİ Trabzon konutlarına sahip olabilirsiniz. Ev almanın en avantajlı yolu Katılımevim’le sizleri bekliyor.

Yapmanız gereken evinizi belirlemek olacaktır. İstediğiniz ev için fiyata dahil olan kampanyadan yararlanabilirsiniz. İster peşinat verin, ister vermeyin size kalmış. Uygun taksitler sayesinde kendinizi asla sıkıntıya sokmayacaksınız. TOKİ kolaylığının yanında katılım firmasını deneyebilirsiniz. Banka üzerinden kredi başvurusu yapmadan, faiz oranları olmadan en özel projelerde yerinizi alacaksınız. TOKİ Konut Projeleri ile Trabzon’da herkese kolaylık sağlayacaktır.

Katılımevim Başvuru Şartları

Günümüzde TOKİ Konutları bütün bireylere özel projeler sunuyor. En özel projelerden bazıları ise Trabzon’da faaliyete geçmiş durumda. Bu projelerde yerinizi almak isterseniz kolay ödeme seçenekleri ile katılım firmasından yardım alabilirsiniz. Katılım ile yıllardır kira ödemekten kurtulacaksınız. Kendinize şans vererek, ev sahibi olabilirsiniz. TOKİ ile katılım sayesinde evinizi alabilirsiniz.

Sizlerde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Her ay verdiğiniz kira paraları artık boşa gitmeyecek. Kıra taksiti miktarında istediğiniz eve sahip olacaksınız. Ödeme kolaylığı ve peşinatsız olarak bu hizmetten yaralanabilirsiniz.