Diğer faizsiz ev ve araç sağlayan sistemlere oranlar oldukça geniş bir hizmet çeşitliliği sunmayı hedefleyen Vizyonevim bu anlamda öne çıkmaktadır. Vizyonevim ile faizsiz ev, araba ve arsa işlemlerinin yanında evlilik, eğitim, tatil gibi farklı planlarınız için de birikim yapabilirsiniz. Bu anlamda faizsiz yatırım sektörüne birçok yenilik sağlayan Vizyonevim ile tanışmakta oldukça kolaydır.

Vizyonevim Nasıl Çalışır?

Vizyonevim faizsiz yatırım sektöründe bulunan Evim Evim, Eminevim ve Katılımevim gibi firmalara nazaran oldukça geniş bir yatırım hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte çalışma mantığı ise kadınların düzenlemiş olduğu altın günü ile oldukça benzerdir. Vizyonevim aynı ödeme tutarlarını sağlayabilecek kişileri bir araya getirmektedir. Bununla birlikte belirli periyotlarda bu gruplarda bulunan kişileri ev, araba ve arsa sahibi yapmaktadır.

Vizyonevim Giriş

Peşinat ve faiz gerektirmeden yatırım desteği sunan firmalar arasında hizmet çeşitliliği ile öne çıkan Vizyonevim sistemine giriş yapmak oldukça basittir. Faydalanmak istediğiniz Vizyonevim hizmetini belirleyerek gerekli organizasyon ücretini ödemeniz durumunda sisteme dahil olabilmektesiniz. Bununla birlikte Vizyonevim hizmetlerinin hepsi faizsiz ve peşinatsız sistemlerden oluşmaktadır. Peşinatsız ev almanın kolay yolu Vizyonevimden geçmektedir.

Vizyonevim Hesaplama

Vizyonevim sistemine en yoğun talep ev almak için giriş yapanlar tarafından gelmektedir. Bu kapsamda kullanıcılara farklı modeller sunan Vizyonevim hesaplama yöntemleri yatırım turarına oranla belirlenmektedir. Sisteme giriş yaparken belirlediğiniz evin tutarı oranınca bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Sonrasında dahil olacağınız model ve vadenize göre bir hesaplama yapılarak ödeme planı oluşturulmaktadır.

Vizyonevim Kampanyaları

Vizyonevimin en çok faydalanılan hizmetlerinden olan ev alımları için alışılmış sistemlerin dışında modelleri bulunmaktadır. Vizyonevim ile ev sahibi olmak için kullanabileceğiniz yöntemler;

  • Noter Teslim Tarihli Yöntem,
  • Kesin Teslim Tarihli Yöntem,
  • Enflasyona Dayanıklı Yöntem olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Farklı bir model olarak karşımıza çıkan Enflasyona dayanıklı yöntem ile evini teslim alan kişilerin taksitleri %6 oranında artırılmaktadır. Bu artırılan payın yarısı kişini kendi ödemesinden düşülmektedir. Diğer yarısı ise enflasyon nedeniyle evini alamayan kişilere yardım olarak kullanılmaktadır.

Belirtildiği üzere faizsiz ve peşinatsız ev alma sistemlerinde getirilen oldukça farklı modeller uygulanmaktadır. Bu yöntemle evini sonradan alacak kişilerin enflasyon nedeniyle zarar etmelerinin engellenmesi hedeflenmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam