Kira ödemekten sıkılmış dar ve orta gelirli ailelerin de ev sahibi olması için geliştirilen katılım modelleri bulunmaktadır. Üstelik bu işlemde faiz gibi ekstra maliyetler de bulunmamaktadır. Yaşamevim sistemi ile oldukça uygun bir şekilde kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Kira ile aynı ücretleri ödeyerek kendi evinize sahip olmak için doğru adres Yaşamevim.

Yaşamevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz katılım modeli sunan Yaşaevim çalışma mantığı Fuzulev, Evim Evim ve Birikimevim gibi firmalarla benzerlik göstermektedir. Çalışma prensibi kadınların geliştirdiği altın gününü andırmaktadır. Aynı tutarlarda aylık ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirerek ev sahibi yapan sistem Yaşamevim güvencesiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Yani Yaşamevim tarafından bir nevi kişiler arası yardımlaşma organizasyonu gerçekleştirilerek ev sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Yaşamevim Giriş

Kişiler arası yardımlaşma sistemi olarak nitelendirilebilecek Yaşamevim ile ev sahibi olmak için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Yaşamevim sistemine dahil olarak faizsiz ev sahibi olabilmeniz için öncelikle bu hizmeti kuruluşa bir organizasyon ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte almak istediğiniz ev, evin ücreti ve bu ücreti ödeyeceğiniz sistem ve paketi de seçerek sisteme dahil olabilirsiniz.

Yaşamevim Hesaplama

Uygun şartlarda ev sahibi olabilme imkanı sunan Yaşamevim için ödenmesi gereken ücretler belirli kriterlere göre belirlenmektedir. Yaşamvim organizasyon ücreti almak istediğiniz ev tutarına oranla belirlenmektedir. Bununla birlikte ev almak için dahil olacağınız model ve pakete göre de taksit ödemesi hesaplanmaktadır. Ayrıca ara ödeme ve diğer modeller için hesaplamalarınızı siz gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşamevim Kampanyaları

Yaşamevim sistemi faizsiz, peşinatsız ev almanızı sağlar. Üstelik modellere göre oldukça uygun ödeme vadeleri de mevcuttur. Faizsiz ev alma imkanı sunan katılım modeli Yaşamevim ile ev sahibi olmak için;

  • Sıralı Model,
  • Hızlı Sıralı Model,
  • Serbest Model,
  • Konut Değer Artışlı Modellerinden biri ile işleminizi gerçekleştirmektesiniz.

Üstelik modeller için dahil olacağınız paketi de ödeme miktarı ve vadenize göre siz belirleyebilirsiniz. Bununla da bitmeyen Yaşamevim kolaylıklarına taksit erteleme imkanı da eklenmiştir. Yaşamevim kampanyaları ile hayalinizdeki eve kavuşmak için gerek internet sitesinden gerek size en yakın şubeden kolayca bilgi alabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam