Sürekli güncellenen ilanları ile milyonlarca alıcıyı ve satıcı aynı yerde buluşturan zingat, Türkiye’nin önde gelen sahibinden satılık ev ve kiralık ev ilanı bulunan bir elektronik ticaret ve ilan platformudur. Yenilikçi, güvenli ve kaliteli alışveriş ilkesiyle yola çıkan, gayrimenkul alıcı ve satıcılarını kapsamlı referans bilgilerle aynı yerde buluşturan zingat, Sahibinden kiralık ev arayanlar için de, satılık ev arayanlar için de önde gelen bir sitedir. Kullanım kolaylığı yanında, ister alıcı ister satıcı olsun her kullanıcı için faydalı bilgiler içermektedir.

Faydaları Nelerdir?

Profesyonel analizlere dayalı içerikler sayesinde gayrimenkul ile ilgili her türlü doğru ve yararlı bilginin sunulduğu zingat’da; sıfır ve ikinci el satılık ev, arsa, işyeri, yazlık, çiftlik evi, müstakil ev, villa ilanları ile kiralık ev ilanları bulunmaktadır. Benzer hizmet veren başka elektronik ticaret siteleri olsa da zingat, zengin içeriği ile rakiplerine fark atmaktadır.

Neden Zingat?

Başka yerde bulamayacağınız evimin değeri uygulaması ile; profesyonel araştırma ve analiz ekiplerinin çalışmaları sayesinde milyonlarca gayrimenkul bilgi içeriği kullanılarak evinizin değerini hesaplatabilirsiniz. Böylece, ister alıcı ister satıcı olun en doğru gayrimenkul kararını verebilmeniz için ihtiyaç duyulan bilgi elinizin altında olur. Gayrimenkul bölge raporu uygulaması ile, Türkiye’nin en büyük 30 ili, 185 ilçesi ve 1083 mahallesi ile ilgili bilgileri içeren gayrimenkul bölge raporlarını görebilir, akıllı haritalar uygulaması ile kullanıcılar, bölgesel analizlerin yanı sıra birden fazla gayrimenkul arasında karşılaştırma yapabilmektedir.

Yaşam skor uygulaması ile kullanıcılar en fazla zaman geçirdikleri mekanları belli kriterlere göre analiz ettirip, yapılan yaşam kalitesi hesabı sayesinde bu kaliteyi arttıracak yeni proje tavsiyelerini görebilir. Zingat enerji uygulaması ile, sitedeki ilana ve danışman profiline “Zingat Enerji” yüklemesi yapılarak, ilanın dikkat çekme oranı arttırılabilmekte ve ilanın daha fazla kişiye ulaşabilmesi, böylece Sahibinden Kiralık ev ve satılık ev ilanı verilen gayrimenkulün çok daha hızlı satılması ve kiralanması sağlanabilmektedir. Gayrimenkul yatırım rehberi ile kullanıcılara, çok duyulan ama ne oldukları konusunda kesin bilgilerin bulunmakta zorlandığı kentsel dönüşüm, yabancıya satış, kiralama, satın alma, vergi uygulamaları gibi güncel konularda gerekli bilgileri ücretsiz şekilde sunmaktadır.